جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وکالت صندوق امانات جدید

 

مورد وکالت: کلیه اختیارات و حق استفاده از صندوق امانات نزد سیستم بانکی علی الخصوص بانک پارسیان ……….. اخذ صندوق امانات جدید- تجدید، تمدید و فسخ قرارداد صندوق امانات …………. دریافت رمز، کلید، قرارداد یا کارت های مربوط به دارندگان صندوق ………. در خصوص مفقودی قرارداد یا کلید صندوق، اخذ قرارداد المثنی و جدید و اقدامات لازم برای دریافت کلید جدید یا کارت المثنی دارندگان صندوق – پرداخت کلیه هزینه های مربوط به تخصیص صندوق و تمدید آن ………. دریافت وجوه مربوط به ابطال یا فسخ قرارداد صندوق ………….. دریافت برگه سپرده های معرفی شده برای صندوق ……… دریافت کلیه محتویات صندوق امانات …….. و تحویل ان به موکل کلیه موارد مذکور برای صندوق امانات موکل برای قبل و بعد از تاریخ تنظیم وکالتنامه است حتی صندوق هایی که قبلا توسط موکل اخذ شده است امضا ذیل اسناد و اوراق و دفاتر مربوطه و با حق اضافه کردن مدارک جهت نگهداری در صندوق مربوطه تحت هر عنوان که وکیل متن صلاح و مقتضی بداند و در صورت لزوم تغییر وثائق مربوطه و یا تغییر صندوق و تغییر سپرده و تقاضای آزاد کردن وثائق صندوق امانات مذکور و مختومه نمودن حساب و سپرده ای که در خصوص صندوق امانات موکل متن بشرح فوق و انجام امور مورد وکالت به نحویکه در هیچ مورد از موارد فوق نیاز به حضور و امضا مجدد موکل نباشد.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم جهت انجام امور مورد وکالت هر اقدام و عمل و امضائی نماید به منزله اقدام و عمل و امضا موکل نافذ و معتبر و ممضی می‌باشد و مدلول این ورقه فقط در نفس وکالت موثر است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شادی بیدارمنش سردفتر 1542 تهران

سلام خانم فرج زاده عزیز تابحال چندبار از سایت شما کمک گرفته ام و بسیار مفید بوده از لطف شما ممنونم .

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x