جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وکالت فروش اسلحه ورثه ای

 

مورد وکالت: مراجعه به کلیه نهادها و ادارات و سازمان‌ها و ستاد مشترک و تسلیحات ارتش و یا سپاه پاسداران ونیروی انتظامی و دادگاهها و هر یک از ارگانها و نهادها و مراجع ذیربط و اقدام جهت تجدید و تمدید پروانه اسلحه کالیبر …….. بشماره ……………. مدل …………….. ساخت ترکیه بتاریخ صدور …………. وفق مقررات و تهیه مجوزات و هر گونه گواهی و موافقت و رضایت و مدرک و نامه و رفع موانع قانونی سپس فروش و یا معاوضه و صلح سهم الارث موکل در اسلحه موصوف از ماترک متوفی ………………… طبق گواهی حصر وراثت شماره دادنامه …………. مورخ ………….. شعبه ……… دادگاه …………. ، بهرکس وبهر قید و شرط که صلاح بداند حتی بنام خود و تنظیم و امضاء سند انتقال و صلحنامه و اسقاط کافه خیارات وضمانت کشف فساد و دریافت ثمن معامله و انجام کلیه تشریفات اداری لازمه و نیز در صورت اخذ مجوز حمل اسلحه بنام وکیل یا هرکس که ایشان صلاح بداند وسایر تشریفات اداری مربوطه و تأدیه هزینه ها و دادن یا اخذ هرگونه رسید و تعهد و سایر تشریفات لازمه قانونی دیگر بطوری که در هیچ یک از موارد فوق نیازی به حضور و امضاء و اجازه مجدد موکل نباشد.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم برای انجام مورد وکالت ‌با حق توکیل بغیردارای همان اختیاراتی است که موکل شخصاً دارا بوده وهرگونه اقدام و امضاء وی بمنزله اقدام وامضاء موکل نافذ و معتبر بوده و مفاد این سند فقط در نفس وکالت موثر است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x