جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وکالت فروش برق

 

مورد وکالت: مراجعه به شرکت برق منطقه ای پردیس و سایر ادارات و مراجع ذبربط جهت اخذ هر نوع استعلام و مفاصا حسابهای لازم و ضروری و سپردن هر نوع تعهد و رضایت و ضمانت و پرداخت هر نوع عوارض و مالیات و بدهی نسبت به امتیاز پرونده برق بشماره…………….. (……. فاز ……. آمپر ) بشماره شناسایی …………………….. و شماره بدنه کنتور ………………. منصوبه در ………………………که بنام موکل است و پس از رفع موانع قانونی اقدام به انتقال قطعی دادن یا مصالحه قطعی نمودن کلیه حقوق حقیقی واقعی فرضی و احتمالی موکل ناشی از حق الامتیاز و حق الاشتراک یک رشته برق با ودایع احتمالی با مشخصات مذکور به هر شخص حقیقی یا حقوقی حتی به خود و به هر مال الصلح و به هر بها و شرط و کیفیت و اخذ بها و تهاتر آن با حسابهای فیمابین موکل با وکیل به اقرار موکل و با حق تنظیم وامضا سند رسمی یا اصلاحیه مربوطه با هر شرایطی که وکیل صلاح بداند با حق اسقاط نمودن کافه خیارات خصوصا” خیار غبن هر چند فاحش و سپردن تعهد ضمان درک تعهد کشف فساد شرعی و قانونی مورد وکالت وصول و ایصال وجه به موکل در قبال اخذ رسیدکتبی و اخذ مجوزها و تادیه هزینه های قانونی و اخذ یا تسلیم اوراق و مدارک اعم از اصل رونوشت و کپی و انجام کلیه امور لازم جهت انجام مورد وکالت به نحویکه در هیچ مورد نیاز به حضور مجدد موکل لازم نباشد.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم برای انجام مورد وکالت و امور وابسته به آن تام الاختیار میباشد با حق توکیل به غیر ولوکرارا و مفاد این ورقه فقط درنفس وکالت موثراست و موکل ضمن عقد خارج لازم حق عزل وکیل و ضم امین و وکیل را از خود سلب و ساقط نمود.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x