جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وکالت موتورسیکلت

 

مورد وکالت (1): مراجعه به نیروی انتظامی و راهنمائی و رانندگی و دایره شماره گذاری و مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور و اقدام به نصب پلاک و انجام شماره گذاری یک دستگاه موتورسیکلت …………. مدل …………. به شماره بدنه ………… و شماره موتور …………….. با حق انجام تمامی امور اداری و مالی و انتظامی در این خصوص و تادیه هزینه ها و دریافت مجوزات و مفاصاحسابها و گواهی ها و عدم خلافی و عنداللزوم درخواست و دریافت هرنوع اسناد و مدارک مفقودی موتورسیکلت مورد وکالت از کارخانه سازنده یا راهنمائی و رانندگی یا سایر مراجع صادرکننده با حق امضای رسیدها و مدارک و اسناد در این خصوص.

مورد وکالت (۲): فروش و انتقال موتورسیکلت موصوف به هر شخص حتی به خود وکیل به هر مبلغ و با هر شرطی که وکیل آنرا صلاح بداند و دریافت بهای معامله و بتصرف دادن مورد معامله، با حق مراجعه به تمامی مراجع مرتبط به هر نحو با مورد وکالت اعم از نیروی انتظامی و راهنمائی و رانندگی و شماره گذاری و شهرداری و دارائی و محاکم دادگستری و تمامی اشخاص حقیقی یا حقوقی و اخذ تمامی استعلامات و گواهی ها و مفاصا حسابها اعم از مالیاتی و غیره و اخذ گواهی عدم خلاف و پرداخت عوارض و نیز تایید برگ اعلام وضعیت و یا دفترچه مالکیت و عنداللزوم تعویض شماره انتظامی موکل و دریافت آن و نیز دریافت خسارت و دیه از موسسات بیمه‌ای سراسر کشور به هر نام و تحت هر اسم و عنوان به هر مبلغ و تحت هر عنوان اعم از وجه نقد یا چک در وجه حامل با حق امضای ذیل چک‌های موصوف و انجام کلیه تشریفات قانونی و اداری و سپردن هر گونه تعهد و حضور در دفتر اسناد رسمی و قبض و اقباض و التزام جبران کشف فساد و اسقاط کافه خیارات و امضای اوراق و اسناد مربوطه و دادن رسید و تسلیم یا اخذ اسناد و مدارک و دریافت ثمن معامله و واگذاری به نحوی که در هیچ یک از مراحل و مراجع نیازی به حضور مجدد موکل نباشد. بطور کلی وکیل این سند در شماره گذاری و فروش و انتقال مورد وکالت حق انجام تمامی امور اعم از آنکه در این سند به آن تصریح شده یا نشده باشد را دارد.

مدت وکالت و حدود اختیارات: این وکالت تا فروش و انتقال مورد وکالت توسط وکیل معتبر است و  وکیل مذکور در انجام امور وکالت با حق توکیل به غیر ولو مکرر دارای همان اختیارات و وظایفی است که موکل برابر قوانین دارا میباشد و اقدام و امضای وکیل در تمامی موارد به جای اقدام و امضای موکل نافذ و معتبر است. ضمنا بر مبنای عقد خارج لازم بین طرفین, موکل این سند حق عزل وکیل یا ضم امین و وکیل را در تمامی مدت اعتبار این وکالت از خود سلب و ساقط نمود.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x