جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند وکالت موتورسیکلت

 

مورد وکالت (1): مراجعه به نیروی انتظامی و راهنمائی و رانندگی و دایره شماره گذاری و مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور و اقدام به نصب پلاک و انجام شماره گذاری یک دستگاه موتورسیکلت …………. مدل …………. به شماره بدنه ………… و شماره موتور …………….. با حق انجام تمامی امور اداری و مالی و انتظامی در این خصوص و تادیه هزینه ها و دریافت مجوزات و مفاصاحسابها و گواهی ها و عدم خلافی و عنداللزوم درخواست و دریافت هرنوع اسناد و مدارک مفقودی موتورسیکلت مورد وکالت از کارخانه سازنده یا راهنمائی و رانندگی یا سایر مراجع صادرکننده با حق امضای رسیدها و مدارک و اسناد در این خصوص.

مورد وکالت (۲): فروش و انتقال موتورسیکلت موصوف به هر شخص حتی به خود وکیل به هر مبلغ و با هر شرطی که وکیل آنرا صلاح بداند و دریافت بهای معامله و بتصرف دادن مورد معامله، با حق مراجعه به تمامی مراجع مرتبط به هر نحو با مورد وکالت اعم از نیروی انتظامی و راهنمائی و رانندگی و شماره گذاری و شهرداری و دارائی و محاکم دادگستری و تمامی اشخاص حقیقی یا حقوقی و اخذ تمامی استعلامات و گواهی ها و مفاصا حسابها اعم از مالیاتی و غیره و اخذ گواهی عدم خلاف و پرداخت عوارض و نیز تایید برگ اعلام وضعیت و یا دفترچه مالکیت و عنداللزوم تعویض شماره انتظامی موکل و دریافت آن و نیز دریافت خسارت و دیه از موسسات بیمه‌ای سراسر کشور به هر نام و تحت هر اسم و عنوان به هر مبلغ و تحت هر عنوان اعم از وجه نقد یا چک در وجه حامل با حق امضای ذیل چک‌های موصوف و انجام کلیه تشریفات قانونی و اداری و سپردن هر گونه تعهد و حضور در دفتر اسناد رسمی و قبض و اقباض و التزام جبران کشف فساد و اسقاط کافه خیارات و امضای اوراق و اسناد مربوطه و دادن رسید و تسلیم یا اخذ اسناد و مدارک و دریافت ثمن معامله و واگذاری به نحوی که در هیچ یک از مراحل و مراجع نیازی به حضور مجدد موکل نباشد. بطور کلی وکیل این سند در شماره گذاری و فروش و انتقال مورد وکالت حق انجام تمامی امور اعم از آنکه در این سند به آن تصریح شده یا نشده باشد را دارد.

مدت وکالت و حدود اختیارات: این وکالت تا فروش و انتقال مورد وکالت توسط وکیل معتبر است و  وکیل مذکور در انجام امور وکالت با حق توکیل به غیر ولو مکرر دارای همان اختیارات و وظایفی است که موکل برابر قوانین دارا میباشد و اقدام و امضای وکیل در تمامی موارد به جای اقدام و امضای موکل نافذ و معتبر است. ضمنا بر مبنای عقد خارج لازم بین طرفین, موکل این سند حق عزل وکیل یا ضم امین و وکیل را در تمامی مدت اعتبار این وکالت از خود سلب و ساقط نمود.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

3.3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x