جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند تضمین سردفتر:

 

بشرح نامه شماره …………. مورخ …………. اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران در نظر است آقای ………….. با مشخصات فوق به سردفتری اسناد رسمی تهران منصوب گردد و طبق مقررات و آیین‌نامه دفاتر اسناد رسمی باید تضمین ابواب جمعی به مبلغ 500000 ریال بسپارد لذا مبلغ مزبور را به موجب فیش بانکی شماره …………. مورخ ……….. به بانک ملی ایران شعبه ……… تودیع نموده و در این تاریخ نامبرده فوق در دفتر حاضر و متعهد و ملتزم گردید که در قبال هرگونه کسر دخل و یا به هر عنوان خسارتی که در مدت تصدی مشارالیه به سردفتری اسناد رسمی تهران بر زیان دولت و اشخاص مشهود گردد و طبق برگ‌های حسابداری و یا ترتیب دیگری بدهی نامبرده از طرف اداره صلاحیت‌دار معلوم و یا آنکه قبض شخص ایشان در قبال وجوه ماخوذه از ارباب رجوع بدست آید تا میزان مبلغ مزبور از بدهی و خسارت وارده به دولت و یا اشخاص و یا محکومیت‌های نقدی، دادگاه انتظامی سردفتران و دفتریاران که البته حقوق دولت مقدم بر اشخاص خواهد بود را بدون هیچگونه عذری از عهده برآید و اداره کل ثبت تهران در صورت تعیین بدهی می‌تواند از محل فیش بانکی مذکور استفاده نماید و این التزام تا زمانی که بحساب دوران تصدی مشارالیه رسیدگی و تسویه حساب نشده شامل موارد نقل و انتقال و کفالت و غیره نیز می‌باشد. این سند به استناد نامه فوق و با توجه به شق 4 ماده 9 آیین‌نامه قانون دفاتر اسناد رسمی تنظیم گردید.

ضمنا” ……………….. طبق معرفی‌نامه شماره …………….. مورخ ………… به نمایندگی از طرف اداره محترم ثبت اسناد و املاک تهران ثبت و سند را امضاء نمودند.

 

جهت مطالعه

سردفتری ایران و ضرورت بازبینی در روش اجرای آن – دانلود مقاله

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار جهیزیه و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x