جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

تعهدنامه استفاده غیرمجاز از گاز / توسعه غیرمجاز از گاز بوسیله ادوات غیر ایمن

متن حقوقی سند تعهدنامه استفاده غیرمجاز از گاز / توسعه غیرمجاز از گاز بوسیله ادوات غیر ایمن

 

در تاریخ فوق حاضر گردیدند خانم / آقای …………… با مشخصات فوق ساکن استان ……………………… پس از حضور ضمن اقرار به اینکه مالک ملک به پلاک ثبتی ………. فرعی از ….. اصلی واقع در بخش ……….. به آدرس فوق می‌باشم بدینوسیله اقرار اعتراف می‌نمایم که اقدام به استفاده غیرمجاز از گاز / توسعه لوله کشی غیرمجاز از گاز طبیعی بوسیله ادوات و اتصالات غیر ایمن و غیر استاندارد نموده‌ام لذا با توجه با اینکه اطلاع ندارم کسی این عمل خلاف را انجام داده است تقاضای مساعدت و بخشش دارم و مسئولیت این عمل خلاف را به عهده می‌گیرم لذا برابر این سند متعهد می‌شوم همچنین هر میزان خسارت که شرکت گاز بعنوان خسارت تعیین نماید پرداخت می‌نمایم مضافا اینکه متعهد می‌شوم تحت هیچ شرایطی اقدام به تخلفات مربوطه به گاز در ملک موصوف رخ ندهد و قوانین و مقررات جاری شرکت ملی گاز ایران و شرایط استفاده از گاز طبیعی را رعایت نمایم و چنانچه تخلفی در آینده از این بابت رخ دهد شخصا پاسخگو و نسبت به جبران ضرر و زیان وارده به هر شخص حقیقی و حقوقی اقدام نمایم و شرکت گاز استان تهران محق خواهد بود نسبت به قطع گاز عمل نماید لذا هرگونه ادعا یا اعتراض در آینده علیه شرکت گاز در هریک از مراجع اداری انتظامی و قضایی از خود سلب و ساقط می‌نمایم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهدنامه استفاده غیرمجاز از گاز / توسعه غیرمجاز از گاز بوسیله ادوات غیر ایمن و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x