فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

درخواست بررسی آنلاین قرارداد - دفتر اسناد رسمی 662

متن حقوقی سند تعهد استخدام در دفتر اسناد رسمی

 

در تاریخ ذیل در این دفترخانه حاضر گردید خانم ……….. با مشخصات فوق‌الذکر و بعد الحضور بشرح زیر اظهار می‌دارد چون اینجانب قصد استخدام و اشتغال بکار در دفتر اسناد اشتغال در دفتر اسناد رسمی شماره ……… شهر تهران به سردفتری ……… را دارم لذا به موجب این سند متعهد می‌شوم:

  1. در طول مدت اشتغال خود در دفترخانه مذکور کلیه ضوابط و شئون اخلاقی و اسلامی ازجمله رعایت پوشش اسلامی و همچنین ضوابط شغلی ازجمله حضور منظم به هنگام کار از هر حیث رفت‌وآمد و اجرای مقررات دفترخانه و مقررات شغلی، رازداری و حفظ اسرار و اطلاعات راجع به اسناد و مراجعین دفترخانه را کاملاً و به نحو احسن رعایت نمایم.
  2. متعهد می‌شوم در حفظ و نگهداری کلیه اسناد و مدارک و سوابق موجود در دفترخانه و نیز در حفظ اسناد و مدارکی که به هر نحو به اینجانب سپرده می‌شود کوشا باشم و مسئولیت ناشی از تقصی در مفقودی اوراق و مدارک را به عهده می‌گیرم.
  3. متعهد می‌گردم حداقل تا مدت ۵ سال بعد از تنظیم این سند به‌صورت مستمر و حتی بعد از ازدواج به فعالیت خود ادامه دهم تعیین نوع فعالیت و پست سمت اینجانب به عهده شخص سردفتر صلاحدید وی بوده و اینجانب حق سرپیچی یا تغییر پست و سمت خود را نخواهم داشت. درصورتی که خلاف هر یک از تعهدات فوق‌الذکر عمل نمایم سردفتر حق دارد علاوه بر وصول خسارت وارده نسبت به قطع رابطه کاری و اخراج اینجانب اقدام نماید و اینجانب حق مراجعه به اداره ذیصلاح و طرح هرگونه دعوا در این خصوص را از خود سلب و ساقط می‌نمایم.

اینجانب ………….. با مشخصات فوق‌الذکر بدینوسیله اجرای صحیح موارد فوق را توسط متعهد خانم ………….. تضمین می‌نمایم و بدین‌وسیله ضمانت می‌نمایم چنانچه متعهد به هر دلیلی پاسخگو نباشد اینجانب از عهده خسارات وارده به تشخیص سردفتر برآمده و حق هرگونه اعتراضی در این خصوص را از خود سلب و ساقط می‌نمایم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد استخدام در دفتر اسناد رسمی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها