جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند تعهد استخدام در دفتر اسناد رسمی

 

در تاریخ ذیل در این دفترخانه حاضر گردید خانم ……….. با مشخصات فوق‌الذکر و بعد الحضور بشرح زیر اظهار می‌دارد چون اینجانب قصد استخدام و اشتغال بکار در دفتر اسناد اشتغال در دفتر اسناد رسمی شماره ……… شهر تهران به سردفتری ……… را دارم لذا به موجب این سند متعهد می‌شوم:

  1. در طول مدت اشتغال خود در دفترخانه مذکور کلیه ضوابط و شئون اخلاقی و اسلامی ازجمله رعایت پوشش اسلامی و همچنین ضوابط شغلی ازجمله حضور منظم به هنگام کار از هر حیث رفت‌وآمد و اجرای مقررات دفترخانه و مقررات شغلی، رازداری و حفظ اسرار و اطلاعات راجع به اسناد و مراجعین دفترخانه را کاملاً و به نحو احسن رعایت نمایم.
  2. متعهد می‌شوم در حفظ و نگهداری کلیه اسناد و مدارک و سوابق موجود در دفترخانه و نیز در حفظ اسناد و مدارکی که به هر نحو به اینجانب سپرده می‌شود کوشا باشم و مسئولیت ناشی از تقصی در مفقودی اوراق و مدارک را به عهده می‌گیرم.
  3. متعهد می‌گردم حداقل تا مدت ۵ سال بعد از تنظیم این سند به‌صورت مستمر و حتی بعد از ازدواج به فعالیت خود ادامه دهم تعیین نوع فعالیت و پست سمت اینجانب به عهده شخص سردفتر صلاحدید وی بوده و اینجانب حق سرپیچی یا تغییر پست و سمت خود را نخواهم داشت. درصورتی که خلاف هر یک از تعهدات فوق‌الذکر عمل نمایم سردفتر حق دارد علاوه بر وصول خسارت وارده نسبت به قطع رابطه کاری و اخراج اینجانب اقدام نماید و اینجانب حق مراجعه به اداره ذیصلاح و طرح هرگونه دعوا در این خصوص را از خود سلب و ساقط می‌نمایم.

اینجانب ………….. با مشخصات فوق‌الذکر بدینوسیله اجرای صحیح موارد فوق را توسط متعهد خانم ………….. تضمین می‌نمایم و بدین‌وسیله ضمانت می‌نمایم چنانچه متعهد به هر دلیلی پاسخگو نباشد اینجانب از عهده خسارات وارده به تشخیص سردفتر برآمده و حق هرگونه اعتراضی در این خصوص را از خود سلب و ساقط می‌نمایم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد استخدام در دفتر اسناد رسمی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x