جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند تعهد به آموزش و پرورش

 

متعهد: بر اساس معرفی نامه شماره ……… مورخ ……….. اداره کل آموزش و پرورش استان ………… اینجانب ……………… با مشخصات مذکور که در امتحان سراسری گزینش دانشجوی سال تحصیلی …………. در رشته …………. دانشگاه ……….. جزء داوطلبان سهمیه آموزش و پرورش شهرستان ……… منطقه ……… ناحیه ……… استان ………….. پذیرفته شده‌ام به استناد قانون الحاق دو تبصره به ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و مصوب 1391/۰۷/۱۹ مجلس شورای اسلامی، مبنی بر احیای قانون متعهدین خدمت به وزارت آموزش و پرورش مصوب 1369/۰۳/۰۸ بر اساس ماده ۱ و ۳ قانون متعهدین خدمت، متعهد و ملتزم می‌شوم پس از فراغت از تحصیل به میزان دو برابر مدت تحصیل که حداقل آن کمتر از پنج سال نخواهد بود در هر محلی که وزارت آموزش و پرورش تعیین نماید، خدمت نمایم. ضمنا” در صورت ترک تحصیل یا انصراف از ادامه تحصیل، ممنوعیت از ادامه تحصیل، اخراج و یا انفصال از خدمت، استنکاف از استخدام، عدم استخدام ناشی از تقصیر، ترک خدمت، بازخرید نمودن و بطور کلی در صورت فراهم نمودن موجبات عدم ایفای تمام یا قسمتی از خدمت مورد تعهد بجز مشمولین تبصره ماده ۵ قانون متعهدین خدمت به وزارت آموزش و پرورش، مکلف خواهم بود دو برابر حقوق و مزایای دریافتی و دو برابر هزینه های تحصیلی را حسب اعلام آموزش و پرورش و دانشگاه محل تحصیل (وزارت علوم) به شماره حساب خزانه اعلامی توسط آموزش و پرورش، پرداخت نمایم. بدیهی است در صورت انجام قسمتی از خدمت مورد تعهد هزینه‌های تحصیلی و حقوق دریافتی به نسبت کسر خدمت، محاسبه خواهد شد به علاوه با عنایت به مفاد ماده ۴ قانون متعهدین خدمت، مبنی بر ممنوعیت بهرمندی از مزایای گواهی‌نامه (اعم از تصویر یا کپی یا اصل گواهی نامه) یا ریزنمرات و تاییدیه تحصیلی به هر عنوان، از جمله برای ادامه تحصیل در طول تعهد اولیه، بنابراین قبل از انجام یا لغو سند تعهد اولیه، حق درخواست تسلیم گواهی‌نامه یا ریزنمرات و تائیدیه تحصیلی برای ادامه تحصیل، نخواهم داشت مگر برای ادامه تحصیل در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش و یا سپردن سند تعهد ریزنمره (موضوع ماده ۴ قانون مذکور) و با رعایت سایر شرایط مندرج در مفاد ماده مذکور،این امر میسر خواهد شد. تشخیص وزارت آموزش و پرورش در عدم تحقق شرایط این سند و عدم انجام خدمت مورد تعهد و محاسبه حقوق و مزایای دریافتی و تشخیص دانشگاه محل تحصیل در مورد محاسبه هزینه‌های تحصیلی، غیر قابل اعتراض بوده و متعهدله حق اقدام قضایی و صدور اجرائیه علیه اینجانب را دارد.

ضامن: اینجانب …………….. با مشخصات مذکور متعهد و ملتزم می‌شوم در صورت عدم تحقق مفاد این سند از سوی متعهد، با تشخیص وزارت آموزش و پرورش، وجوه مورد مطالبه وزارت آموزش و پرورش را بدون هیچ عذر و بهانه بپردازم . وزارت یاد شده و دانشگاه محل تحصیل، حق اقدام قضایی و صدور اجرائیه (علاوه بر متعهد) علیه اینجانب را نیز دارند.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد به آموزش و پرورش و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x