جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

تعهد به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی

متن حقوقی سند تعهد به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی

 

مشغول به تحصیل می‌باشم و از تسهیلات رفاهی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی استفاده نموده‌ام و یا در مقاطع تحصیلی بعدی خواهم نمود و از مفاد دستورالعمل نحوه پرداخت و باز پرداخت تسهیلات مذکور و نیز نحوه پرداخت کارمزد طبق ضوابط و مقررات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی ………… کاملا” مطلع می‌باشم. ضمن عقد خارج لازم متعهد می‌شوم پس از اتمام تحصیل و قبل از دریافت هر نوع گواهی تحصیلی اوراق اقساط بازپرداخت تسهیلات را دریافت نموده و مطابق تاریخ سر رسید هر قسط و مطابق با مقررات صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی …….. نسبت به بازپرداخت و کارمزد آن وام طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایم.

الف: همچنین متعهد می‌شوم در صورت عدم فراغت (انصراف، ترک تحصیل یا اخراج) از تحصیل و نیز در صورت تاخیر بیش از سه بار متوالی در بازپرداخت اقساط، کلیه بدهی را به صورت یکجا مسترد نمایم. صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی ……. می‌تواند منفردا” یا مجتمعا” از طریق دفاتر اسناد رسمی تنظیم کننده سند نسبت به صدور اجرائیه علیه اینجانب جهت وصول اصل و کارمزد طبق ضوابط و هزینه‌های ناشی از اقدام قانونی را به هر میزانی که راسا ” تشخیص و به دفاتر اسناد رسمی اعلام نماید اقدام کنند و به صورت یکجا مسترد نمایم.

ب: ضامن اینجانب: ………………….. با اطلاع کامل از تعهداتی که متعهد فوق‌الذکر این سند بابت دریافت تسهیلات در قبال صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی ………. دارد و در این تعهدنامه ملزم به بازپرداخت آن گردیده ضمن عقد خارج لازم متعهد و ملتزم می‌شوم که چنانچه نامبرده خلاف مقررات مذکور عمل نماید به محض اعلام و تشخیص صندوق رفاه دانشجویان و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی ………. کلیه بدهی متعهد فوق و مطالبات دانشگاه را بدون اعتراض تادیه نمایم. مسئولیت ضامن و متعهد تضامنی است صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی …… می‌توانند برای هر یک از نامبردگان و یا در آن واحد برای هر دوی آنها تقاضای صدور اجرائیه نماید و به هر حال تشخیص این مراجع به دفترخانه نسبت به میزان بدهی جهت صدور اجرائیه برای متعهد و ضامن قاطع لازم الاجرا بوده وغیر قابل اعتراض است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x