جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند تعهد تامین پارکینگ

 

در تاریخ نگارش سند حاضر  این دفتر گردید متعهد فوق و بعدالحضور اعلام داشت: اینجانب متعهد فوق مالک ملک پلاک ثبتی …… فرعی از …… اصلی واقع در ………… به مساحت ……. متر مربع به نشانی …………. که مالکیت اینجانب بموجب سند شماره ………… مورخ ……… دفترخانه …………… تهران محرز می‌باشد، ضمن عقد خارج لازم، متعهد و ملتزم شرعی و قانونی می‌گردم  که بابت کسری پارکینگ در رابطه با ملک پلاک موصوف در شعاع دویست و پنجاه متری ملک خود متعهد می‌باشم و نسبت به تامین پارکینگ اقدام نمایم.

ضمناً متعهد می‌گردم خریدار بعدی ملک یا خریداران واحدهای آپارتمانی احداثی در پلاک ثبتی فوق را از مفاد تعهد مطلع نموده و مراتب را در اسناد مربوطه قید و تعهد لازم از آنان اخذ نمایم.

 

اطلاعات بیشتر

  • صرف احراز هویت متعهد و احراز مالکیت ایشان در خصوص ملک موضوع تعهد کفایت می‌کند.
  • این تعهد پیرو بخشنامه شماره ۴۰۱۵۸۹/۸۸/۸۰ مورخ 1388/6/2 و در راستای اجرای تبصره ذیل بند ۲ بخشنامه شماره ۳۳۷۳۰۷/۸۸/۸۰ مورخ 1388/5/7 تنظیم می‌شود.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد تامین پارکینگ و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x