جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

تعهد تبصره 4 ماده واحده نحوه جذب در آموزش و پرورش

تعهد تبصره 4 ماده واحده نحوه جذب در آموزش و پرورش

بر اساس معرفی نامه شماره ……………. مورخ ……………. اداره کل آموزش و پرورش استان ………… اینجانب ………….. با مشخصات فوق به تلفن ثابت ……………. شماره همراه ………… جمعی مدیریت/ اداره آموزش و پرورش ………… که به استناد قانون ……………. و مجوز شماره ……………… مورخ ……….. سازمان اداری و استخدامی کشور و بخشنامه شماره …………. مورخ ……………. معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش؛ به عنوان مستخدم رسمی /پیمانی وزارت آموزش و پرورش در بوم ………… (منطبق با تقسیمات کشوری استان / شهرستان / منطقه /ناحیه…………………….) پذیرفته شده‌ام و به استناد تبصره (۴) ماده واحده نحوه جذب منابع انسانی در مشاغل آموزشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش مصوب جلسه ۸۳۳ مورخ ۹۹/۰۸/۲۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی و عمومات قانون مدنی، با کمال میل و اختیار، متعهد و ملتزم می‌شوم از تاریخ صدور حکم استخدام رسمی / پیمانی تا پایان خدمت دولتی در محل بوم یادشده، برابر قوانین و مقررات، خدمت نموده و از طرح و ارائه هرگونه تقاضای نقل و انتقال به اداره متبوع خودداری نموده و با علم به اینکه پذیرش هرگونه درخواست انتقال درون یا برون سازمانی از سوی آموزش و پرورش مطلقاً ممنوع می‌باشد، اذعان می‌نمایم در صورت ارائه درخواست مذکور و نقض مفاد مصوبه فوق الذکر و این تعهد از سوی هر یک از کارکنان و مدیران (دارنده حق امضاء) آموزش و پرورش از طریق موافقت با انتقال و بالنتیجه صدور حکم انتقال (خروجی) برای اینجانب، – فارغ از تخلف مدیران و نحوه رسیدگی قانونی به آن -، حکم مقرر در تبصره ۴ ماده واحده نحوه جذب منابع انسانی در مشاغل آموزشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش موضوع مصوبه جلسه ۸۳۳ مورخ ۹۹/۰۸/۲۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی، مبنی بر خارج شدن از بوم به منزله «قطع رابطه استخدامی»؛ نسبت به بنده محقق شده و علاوه بر قبول کلیه آثار قانونی قطع رابطه استخدامی با دستگاه، مكلف به جبران و پرداخت خسارت ناشی از عدم ایفای تعهد به آموزش و پرورش می‌باشم.

تشخیص وزارت آموزش و پرورش در مورد احراز نقض مصوبه و عدم ایفای تعهد موضوع این سند توسط اینجانب و تعیین میزان خسارت، غیر قابل اعتراض می‌باشد و اعلام وزارت مذکور برای اینجانب قطعی و لازم الاجراء است و متعهدله حق صدور اجرائیه و هرگونه اقدام قضایی علیه اینجانب را دارد. بدیهی است تا زمانی که حکم استخدام رسمی و یا پیمان‌نامه اینجانب معتبر بوده و یا سالانه تمدید شود، مفاد این تعهد به قوت خود باقی خواهد بود.

اینجانب (ضامن): ……………. با مشخصات فوق کارمند رسمی/پیمانی……….. برابر گواهی اشتغال/حکم کارگزینی شماره ……………. مرجع ………….. به نشانی ……………. کدپستی ……………….. تلفن ثابت ……………… شماره همراه …………… متضامناً متعهد و ملتزم می‌شوم در صورتی که با تشخیص وزارت آموزش و پرورش تمام و یا قسمتی از خدمت مورد تعهد به وسیله متعهد بدلیل خارج شدن از بوم انجام نشود، بدون هیچ عذر و بهانه وجوه خسارت مورد مطالبه وزارت آموزش و پرورش را بپردازم و متعهدله حق صدور اجرائیه و یا هرگونه اقدام قضایی (علاوه بر متعهد) علیه اینجانب را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x