جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

تعهد دانشجویی جهت تسهیلات دانشجویی

متن حقوقی سند تعهد دانشجویی جهت تسهیلات دانشجویی

 

اینجانب ……..….. با مشخصات فوق دانشجوی رشته دکتری ……….. ورودی …….. دانشگاه …….. واحد ………… که از تسهیلات میان مدت / بلند مدت تحصیلی صندوق رفاه داشجویان استفاده می‌نمایم با اطلع کاملا مفاد آئین‌نامه و نحوه استفاده از تسهیلات متعهد می‌شوم نسبت به بازپرداخت وارز بدهی خود طبق اقساطی که دانشگاه …………. تعیین می‌نماید در سر رسیدهای مقرر اقدام نمایم و در صورت تخلف آئین‌نامه مربوط و یا عدم پرداخت اقساط در سر رسیدهای مقرر و یا ترک تحصیل و یا اخراج به هر علت و غیره کلیه بدهی و خسارات ناشی از آن به میزانی که دانشگاه …………….. تعیین و اعلام می‌نماید تبدیل به دین حال شده و بایستی یکجا پرداخت نمایم و تشخیص دانشگاه …………….. درباره وقوع تخلف مدت بازپرداخت هزینه‌های متعلقه و مبلغی که باید پرداخت کنم قطعی و غیر قابل اعراض است دانشگاه ……………. می‌تواند علاوه بر عدم تحویل مدارک تحصیلی بعنوان وکیل بلاعزل با حق توکیل به غیر ولو کرارا از طرف اینجانب نسبت به وصول مطالبات خودش از محل حقوق و مزایای ماهیانه و یا هر نوع دارایی دیگر اینجانب اقدام نماید و یا از طریق مراجع و یا استفاده از سفته‌های واگذاری بر علیه اینجانب و ضامن منفردا اجرائیه صادر و کلیه طلب خود را یکجا مطالبه و وصول نمایید و همچنین اینجانب ………….. با مشخصات فوق شاغل در …….. با شماره حکم کارگزینی …………… بازپرداخت کلیه تسهیلات اعطائی را متضامنا ضمانت می‌نمایم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد دانشجویی جهت تسهیلات دانشجویی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x