فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

تعهد دختر به صندوق بازنشستگی در خصوص عدم دریافت حقوق از سازمان یا نهادی

متن حقوقی سند تعهد دختر به صندوق بازنشستگی در خصوص عدم دریافت حقوق از سازمان یا نهادی

 

اینجانب ………….. (با مشخصات فوق‌الذکر) که به موجب دادنامه شماره ………… مورخ ……… شعبه …… دادگاه ………. ورثه مرحوم ………….. از تاریخ …… الی …… در بانک …… شاغل و کسور بازنشستگی خود را در زمان اشتغال به بانک مذکور پرداخت و در تاریخ …….. فوت و اینجانب در هیچ یک از وزارتخانه‌ها، ادارات، موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادها و ارگان‌های دولتی و غیر دولتی، شرکت‌های وابسته به مراجع مذکور و شرکت‌های خصوصی یا نزد افراد حقیقی و غیره شاغل نبوده و تحت هر عنوان کسور بازنشستگی یا حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی و سایر صندوق‌های بازنشستگی پرداخت نمی نمایم و تحت بیمه اختیاری نیز نبوده و به واسطه فوت همسرم حقوق وظیفه دریافت نمی‌نمایم و بازنشسته هیچ یک از مراجع مذکور نبوده و نمی‌باشم و در صورتی که خلاف موارد مذکور به هر نحوی برای صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها کشف و مشخص گردد به صرف اعلام و مطالبه متعهد و ملتزم قانونی و شرعی خواهم بود که علاوه بر استرداد مبالغ از صندوق بابت حقوق وظیفه، مبلغ سی میلیون ریال به عنوان وجه الضمان و وجه التزام به صندوق بازنشستگی پرداخت نمایم.

…….. (با مشخصات فوق‌الذکر) متضامنا”، مجتمعا”، منفردا” تعهدات موضوع این سند را با نامبرده ………. به عهده گرفته و تشخیص صندوق نسبت به وقوع تخلف، کمیت و کیفیت ارقام فوق قطعی و غیر قابل اعتراض از جانب نامبردگان و موجب صدور اجرائیه از طریق دفترخانه خواهد بود. تعهد امضاء کنندگان در قبال صندوق تضامنی و صندوق می‌تواند علیه هر یک از نامبردگان یا در آن واحد علیه هر دو آنان تقاضای صدور اجرائیه نماید.

نامبردگان ………. و ……… به موجب این تعهدنامه ضمن عقد خارج لازم به صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها وکالت بلاعزل داده که مطالبات خود را از هر جهت و بابت خسارت و وجه التزام از هرگونه موجودی حساب و موجودی‌های ارزی و ریالی و هر نوع مال و طلب نامبردگان نزد کلیه بانک‌های کشور بدون هیچگونه تشریفاتی راسا” برداشت و پایاپای نماید، تعویض این حق و اختیار به صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها، هیچگونه لطمه و خللی به حقوق صندوق در جهت استیفای مطالبات خود از دگر طرق تحت هر عنوان وارد نمی‌آورد.

ضمنا” در صورت انجام اقدامات قانونی از طریق مراجع قضائی و ثبتی، کلیه هزینه‌های وصول طلب شامل هزینه دادرسی، اجرائی، دستمزد کارشناس و حق الوکاله وکیل و نماینده قضائی به عهده اینجانبان امضا کننده این سند خواهد بود.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد دختر به صندوق بازنشستگی در خصوص عدم دریافت حقوق از سازمان یا نهادی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *