جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند تعهد شهرداری (اشغال پیاده رو)

 

در تاریخ نگارش سند حاضر گردید متعهد فوق و بعدالحضور اعلام داشت : اینجانب متعهد فوق مالک ملک پلاک ثبتی …… فرعی از …… اصلی واقع در ………… به مساحت ……. متر مربع به نشانی …………. ضمن عقد خارج لازم، متعهد و ملتزم شرعی و قانونی می گردم تا در راستای اجرای مجوز ساختمانی ماخوذه، ضمن ایمن سازی پیاده‌رو ها و معابر در هنگام احداث ساختمان در چارچوب مباحث ۴ و ۱۲ مقررات ملی ساختمان و بخشنامه‌های شماره ۸۱۱/۷۳۰۱۳۱۷۷ مورخ ۱۳۷۳/۰۶/۲۳ و ۸۰/۴۹۱۴۴۷ مورخ ۱۳۸۹۰۵/۲۳ و ۸۰/۹۷۳۸۷۰ مورخ ۱۳۹۰/۰۹/۰۵ و ۸۰/۹۱۰۰۳۴ مورخ ۱۳۹۱/۰۸/۰۷ معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران در خصوص حصار کارگاهی و سطح اشغال پیاده‌رو که به رویت اینجانب رسیده‌اند، جهت دپوی مصالح ساختمانی حداکثر ۵۰% عرض پیاده رو را تا زمان احداث سقف طبقه همکف اشغال نموده، بعد از احداث سقف طبقه همکف بلافاصله مصالح ساختمانی را به داخل ساختمان منتقل نمایم و این سند حسب مسئولیت متعهد فوق تنظیم گردید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد شهرداری (اشغال پیاده رو) و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x