جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی تعهد مسکن زوجهای جوان

 

بتاريخ فوق ………………… در اين دفترخانه حاضر و ضمت تقاضاي تنظيم سند تعهدنامه در مقابل ادارات اوقاف و مراجع ذيربط اظهار نمود اينجانب ………………… با مشخصات فوق كه برابر قرارداد اجاره شماره …………. مورخ ………….. مستاجر يكباب آپارتمان واقع در شهرك مدني (از مجتمع زوجهاي جوان) بلوك ……. طبقه ….. واحد ……… معرفي شده از ……… ميباشم بدينوسيله متعهد مي گردم كه مراتب ذيل را در خصوص مسكن زوجهاي جوان كاملا” رعايت نمايم:

  • پرداخت اجاره بهاء ماهيانه در موعد مقرر و تحويل فيش واريزي جهت اعمال و درج در پرونده و سامانه جامع اطلاعات موقوفات.
  • رعايت كامل موازين اسلامي خصوصا” پوشش اسلامي (براي آقايان و بانوان).
  • عدم ايجاد سر و صدا (به هر نحوي از انحا) در داخل مجتمع خصوصا” در ساعات پاياني شب كه موجل سلب آسايش از ساير ساكنان مجتمع گردد.
  • عدم استفاده از سيستمهاي صوتي و تصويري در داخل مجتمع (ماهواره و …).
  • عدم واگذاري مورد اجاره به غير.
  • تخليه مورد اجاره در تاريخ انقضاء قرارداد و تسويه كامل اجاره و هزينه هاي آب و برق و گاز يك هفته قبل از اتمام قرارداد اجاره.
  • جلوگيري از ورود هرگونه خسارت به واحد مربوطه (در صورت بروز مشكل مستاجر ضامن بوده و تعيين خسارت با نظر كارشناس رسمي دادگستري محاسبه مي گردد).
  • واحد در اختيار ،فقط مختص مستاجر و همسر قانوني وي مي باشد لذا ساير اعضاي خانواده همانند پدر و مادر و … حق سكونت در محل مزبور را ندارند.

ضمانت اجرا : در صورت اثبات تخلف مستاجر وفق مفاد يكي از بندهاي فوق مستاجر ملزم به تخليه فوري آپارتمان مزبور با پرداخت كليه خسارات وارده به واحد مربوطه (با جلب نظر كارشناس رسمي دادگستري و اخذ بهاء واقعي) ميباشد ، همچنين متعهد حق هيچگونه اعتراض نسبت به موارد مذكور را ندارد و در صورت عدم اجرا هر يك از تعهدات متعهدله مي تواند نسبت به درخواست صدور اجرائيه و اخذ مطالبات اقدام نمايد.

 

دفتر اسناد رسمی 662 تهران 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x