جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی تعهد مسکن ملی

به تاریخ این سند حاضر در این دفتر گردید متعهد با مشخصات فوق و بعد الحضور اظهار داشت اینجانب متقاضی بهره‌مندی از واحدهای احداثی طرح اقدام ملی در شهر ………….. ضمن قسم به خداوند متعال در خصوص صحت مندرجات این برگه متعهد می‌گردم که دارای شرایط زیر می‌باشم و چنانچه در هر زمان خلاف ادعای اینجانب محرز گردد متعهد به جبران خسارت و استرداد کلیه تسهیلات دریافتی از جمله مسکن و زمین واگذار شده ظرف مدت یک ماه خواهم بود.

  1. متأهل یا سرپرست خانوار / زن خودسرپرست می‌باشم.
  2. اینجانب و افراد تحت تکفل، فاقد مسکن و یا زمین مسکونی ملکی از ابتدای برنامه پنج‌ساله چهارم (1384/01/01) تا این تاریخ می‌باشم.
  3. حداقل دارای 5 سال سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا می‌باشم.
  4. اینجانب و افراد تحت تکفل، قبلاً از هیچ یک از امکانات دولتی شامل زمین و یا واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه‌ای خرید و یا ساخت مسکن (فرم ج سبز) استفاده ننموده‌ایم.
  5. اینجانب ضمن اعلام توانایی مالی پرداخت سهم آورده و اقساط تسهیلات بانکی، متعهد می‌گردم که مبلغ اولیه و سایر مبالغ مربوط به سهم آورده را در هر مرحله در مهلت تعیین شده پرداخت نمایم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x