جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

تعهد پرداخت هزینه‌های فرزند برای خروج از کشور

 

متن حقوقی سند تعهد پرداخت هزینه های فرزند برای خروج از کشور : حاضر دفتر گردید: آقای ………….. (با مشخصات فوق‌الذکر) به عنوان متعهد بعدالحضور اقرار و اعتراف نمود ضمن موافقت با خروج …………….. (مشخصات کامل) متعهد به پرداخت کلیه مخارج و هزینه‌های مربوطه اعم از هزینه‌های تحصیلی و ورود و خروج و هزینه‌های خوراک و پوشاک و مسکن و مراقبت و بهداشت هزینه‌های جانبی مربوطه می‌باشد ومتعهد تعهد پرداخت هزینه‌های فرزند برای خروج از کشور می باشم  و پرداخت کلیه هزینه‌های مربوطه را به عهده گرفته و تقبل نمود. این تعهدنامه صرفا” بعداز ترجمه توسط مراجع ذیصلاح جهت ارائه به سفارت ………. در ………… معتبر است. طبق قوانین جاریه آن کشور مجاز و مختار خواهند بود به موجب این سند از محل اموال متعهد وصول طلب نمایند و متعهد حق هرگونه ادعا را ولو به عنوان ضرر و زیان از خود سلب و ساقط نموده و می‌نماید و چنانچه بعد از این سند ادعائی نماید از درجه اعتبار ساقط است و مفاد این سند فقط در نفس اقرار و تعهد موثر است.

مستند به بند ب ماده 34 آيين نامه قانون دفاتر اسناد رسمي امضا كننده ، با اقرار به اطلاع از قوانين و مقررات مرتبط با اين سند اعلام و اظهار نمود ، مفاد سند به اينجانب تفهيم و از آن مطلع شدم

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آ

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x