فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

درخواست بررسی آنلاین قرارداد - دفتر اسناد رسمی 662

متن حقوقی سند صلح سرقفلی

 

مورد صلح: واگذاری کلیه حقوق عینی، حقیقی، واقعی، فرضی، متصوره و احتمالی مصالح نسبت به حق کسب، پیشه یا تجارت و سرقفلی در خصوص تمامی شش‌دانگ یک باب مغازه عرصه و اعیان یک باب مغازه (وضعیت خاص طلق) بشماره ………. فرعی از …………….. اصلی قطعه ………… تفکیکی مفروزو مجزی شده از . …… فرعی از اصلی مذکور بخش ………. حوزه ثبت ………..تهران ……………..مترمربع واقع در سمت ………… بانضمام بالکن تجاری منضم قطعه یک تفکیکی بمساحت ……….. مترمربع واقع در نیم طبقه فوقانی که حسب اقرار در تصرف کامل متصالح می‌باشد.

متصالح نسبت به مورد صلح از هر حیث و بابت قائم مقام شرعی و قانونی مصالح بوده و کل امتیاز سرقفلی یک باب مغازه فوق الاشاره به ایشان انتقال یافت و تعلق گرفت.

متصالح پرداخت هرگونه بدهی حال و معوقه اعلام شده و یا اعلام نشده مورد صلح را تعهد نمود به نحوی که بعد از پرداخت حق مطالبه آن مقداری که قانونا” به مصالح تعلق می گیرد را از مصالح دارد.

 طرفین متضامنا” با مسئولیت خود مبادرت به تنظیم سند صلح نمودند و حسب الاظهار ، متصالحین جزء افراد ممنوع المعامله نمی باشند .

کلیه شرایط صحت صلح قطعی اعم از قبض و اقباض و صیغه به اظهاروغیره اجرا شده و به سائقه احتیاط کافه خیارات خصوصا” خیارغبن هرچند فاحش از طرفین اسقاط گردیده است .

متصالح با علم به عدم دریافت مفاصاحساب شهرداری و عوارض مشاغل و نامه اتحادیه و … اقدام به تنظیم سند نمود و خود شخصا” تعهد پرداخت کلیه بدهی های مربوطه را نمود.مورد صلح به موجب سند اجاره شماره ……….. مورخ …….. دفتر …………تهران در خصوص یک باب مغازه فوق بین مصالحین این سند و موجر تنظیم گردیده که کلیه حقوق مصالح در یک باب مغازه فوق الذکر به موجب این سند به متصالحین منتقل گردید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

guest

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سمیه رستمی
سمیه رستمی
۱۴۰۲/۱۱/۱۶ ۰۱:۲۴

با سلام وخسته نباشی همکار گرامی
لطفا درخصوص سند اجاره املاک تجاری وسپس صلح سرقفلی وکسب و پیشه وتجارت به صورت اجمالی از مدارک ومستندات وتوضیحات حقوقی مفید درمورد نحوه تنظیم این نوع اسناد میفرمایید
تا به حال با این همه سابقه کاری به این سند برنخوردم
با تشکر