جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند صلح ماشین آلات

 

صلح ماشین آلات مربوط به کارگاه تولید ……………….

مورد صلح: کلیه حقوق عینیه و فرضیه و متصوره و مالکانه مصالحین نسبت به ماشین آلات مربوط به کارگاه تولید انواع شیرینی پزی موجود در کارخانه …………………… که عبارتند از:

……………………………….

 متعلق به مصالح بنحویکه پس از این دیگر هیچ حقی از حقوق مزبور در مورد صلح برای مصالح باقی نیست و همه آن حقوق در مورد صلح متعلق به متصالح است و متصالح اقرار به تصرف نمود. متصالح جانشین و قائم مقام شرعی و قانونی مصالح در مورد صلح می باشد بداهتا نامبرده مجاز و مختار و مبسوط الید و مطلق العنان است که هر نوع دخل و تصرف مالکانه مشروع و قانونی را در خصوص ماشین آلات صدرالتوصیف بنماید و هر نوع عملیات اداری، قانونی و تولیدی را رأسآً انجام دهد

 به اقراره کلیه شرایط صلح قطعی اعم قبض و اقباض و صیغه باظهار و قبض و اقباض و غیره اجرا شده و سائقه احتیاط کافه خیارات خصوصاً خیار غبن هر چند فاحش از طرفین اسقاط شده است و مصالح تا ده سال شمسی ضامن کشف هر نوع فساد مورد صلح می‌باشد.

. بخشنامه شماره ۱۳۰/۱۸۴۰۱۰/۵۸ ثبت کل به متصالح تذکر داده شد مع الوصف مسئول شناسایی مصالح گردید. این سند با حضور متصالحین مسبوق الاشاره و با مسئولیت تامه و کامله آنان و با قبول و پذیرش مسئولیت‌های مترتبه از هر حیث و جهت توسط نامبردگان، تنظیم و تحریر گردید. مضافاً به اینکه ضمن العقد موضوع سند تنظیمی، طرفین حق هرگونه ادعا و اعتراضی را ولو در آتیه از خود در رابطه با مورد مصالحه و صلح سلب و ساقط نمودند.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x