فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند صلح پروانه بهره برداری

 

مورد مصالحه: کلیه حقوق واقعی، عینی،حقیقی، تصرفی، فرضی و احتمالی مصالح ناشی از حقوق متصوره نسبت پروانه بهره‌برداری …………….مورخ ………………(مربوط به کارگاه تولید ……………….) متعلق به مصالحین بنحویکه پس از این دیگر هیچ حقی از حقوق مزبور در مورد صلح برای مصالح باقی نیست و همه آن حقوق در مورد صلح متعلق به متصالح است و متصالح اقرار به تصرف نمود.

بداهتا نامبرده مجاز و مختار و مبسوط الید و مطلق العنان است که هر نوع دخل و تصرف مالکانه مشروع و قانونی را بنماید و هر نوع عملیات اداری، قانونی و تولیدی را رأسآً انجام دهد.

مال الصلح: مبلغ………….میلیون ریال وجه رایج که حسب الاظهار تماماً و نقداً به مصالح تأدیه گردیده باقراره کلیه شرایط صلح قطعی اعم قبض و اقباض و صیغه باظهار و قبض و اقباض و غیره اجرا شده و سائقه احتیاط کافه خیارات خصوصاً خیار غبن هر چند فاحش از طرفین اسقاط شده است. بخشنامه شماره ۱۳۰/۱۸۴۰۱۰/۵۸ ثبت کل به متصالح تذکر داده شد مع الوصف مسئول شناسایی مصالح گردید. این سند با حضور متصالحین مسبوق الاشاره و با مسئولیت تامه و کامله آنان و با قبول و پذیرش مسئولیتهای مترتبه از هر حیث و جهت توسط نامبردگان، تنظیم و تحریر گردید. مضافاً به اینکه ضمن العقد موضوع سند تنظیمی، طرفین حق هرگونه ادعا و اعتراضی را ولو در آتیه از خود در رابطه با مورد مصالحه و صلح سلب و ساقط نمودند.

 

نکته:

جهت تنظیم سند صلح نسبت به پروانه بهره برداری اخذ استعلام از مرجع صدور پروانه کفایت می‌نماید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جمال
جمال
۱۴۰۱/۰۶/۰۸ ۲۱:۲۰

سلام و عرض ادب و خسته نباشید
اگر دارایی ایراد گرفت که چرا صلح پروانه بهره برداری را بدون استعلام مالیاتی تنظیم کردید، چه جوابی بهش بدیم؟
با تشکر از زحمات شما

جمال
جمال
پاسخ به  لیلا فرج زاده
۱۴۰۱/۰۶/۲۶ ۱۶:۵۷

خدا خیرتان دهد

3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x