جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متون حقوقی سند فک رهن

 

در مورخه ……….. برابر نامه شماره ………… مورخ ……….. مرتهن (بانک مسکن)  از تمامی شش‌دانگ عرصه و اعیان یک دستگاه آپارتمان مسکونی (وضعیت خاص طلق) قطعه …….. تفکیکی به شماره پلاک ……… فرعی از ……….. اصلی مفروز و مجزی شده از ………… فرعی از اصلی مذکور واقع در بخش ……….. حوزه ثبت ملک ……….. تهران با جمیع متعلقات قانونی و شرعی و عرفی آن محدوده و مورد ثبت ……….. جلد سند مالکیت کاداستری بشماره چاپی سند ……… که  طی سند بشماره ……….. مورخ ……….. همین دفتر در رهن بانک مسکن قرار گرفته بود از سند رهنی موصوف فک رهن به عمل آمد و لیکن سایر تعهدات راهن / بدهکار کماکان به قوت خود باقیست.

تذکر: در صورتی که بدهی ملک به بانک باقی مانده ولی به هر دلیلی بانک تصمیم گرفته از مورد رهن فک رهن نماید از فرم فوق استفاده می‌نماییم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار جهیزیه و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x