جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند اجاره ملکیت مغازه بدون سرقفلی

 

مورد اجاره و حدود آن: ………… دانگ یک دستگاه مغازه فوق الذکر با جمیع متعلقات شرعیه وعرفیه آن که ازکمیت و کیفیت ومحل وقوع مورد اجاره کاملا مطلع می‌باشد. ملک مورد اجاره واقع در …………. می‌باشد.

مدت اجاره: ………. ماه از تاریخ ……………. تا تاریخ …………. می‌باشد که مستأجر مکلف است در پایان مدت مورد اجاره را تخلیه و تحویل موجر دهد و قبض رسمی به شماره ……….. سری ……….. صادر و تسلیم موجر گردید وحسب الاقرار مورداجاره صرفاً جهت ………….. به اجاره مستأجر داده شده است ومستأجر حق استفاده دیگری را از مورد اجاره ندارد مگر با رضایت کتبی موجر وکسب مجوزهای لازم از ادارات ذیربط وچنانچه ثابت شود مستأجر از مورد اجاره به غیر از شغل یاد شده استفاده دیگری نموده ویا تحت هرعنوان اعم از نمایندگی و وکالت و غیره مورد اجاره را به غیر واگذارنموده موجر حق دارد نسبت به فسخ اجاره نامه اقدام نماید ونیز مستأجر اقرار نمود هیچگونه وجهی بابت حق سرقفلی وکسب و پیشه به موجر پرداخت ننموده و در پایان مدت و هنگام تخلیه نیز محق به حق سرقفلی وغیره نخواهد بود وهرگونه ادعائی در این خصوص را  از خود سلب و ساقط نمود.

این بخش از محتوا مخصوص اعضای سایت است، برای نمایش کامل متن به حساب کاربری خود وارد شوید یا به صورت رایگان در سایت عضو شوید. (عضویت رایگان/ ورود به سایت)

رد شوید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x