فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

ثبت درخواست تنظیم و بررسی قرارداد آنلاین

درخواست بررسی آنلاین قرارداد - دفتر اسناد رسمی 662

متون حقوقی سند قطعی غیر منقول زمین  (انتقال قطعی اراضی بایر فاقد ساختمان خارج از محدوده با استعلام از جهاد کشاورزی و منابع طبیعی )

خریدار از کم و کیف و مکان و موقعیت و نوع کاربری مورد معامله اطلاع کامل دارد ، آنرا با وضعیت موجود به صورت زمین و فاقد ساختمان رؤیت کرده است . اقباض و قبض به عمل آمد و مورد معامله تسلیم خریدار شد ، خریدار به تصرف آن اقرار می کند .

 متعاملین کافه خیارات حتی غبن را از خود سلب و ساقط کردند . فروشنده لغایت پنجاه سال ضامن درک مبیع و کشف فساد معامله خواهد بود که دراین صورت علاوه بر رد ثمن معامله از عهده غرامات و خسارات وارده به خریدار برآید .

 منافع مورد معامله به کسی واگذار نشده است و متعلق به خریدار است .

 به اظهار متعاملین مورد معامله به صورت زمین و فاقد ساختمان و از شمول تبصره ۸ ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها خارج است، متعاملین هرگونه عواقب حقوقی و کیفری اثبات خلاف ادعای خود را می پذیرند . خریدار به اتفاق فروشنده به نحو تضامن پرداخت هر مبلغ بدهی های مورد معامله از هر بابت ازجمله جرائم و خسارات ناشی از تخلفات ساختمانی ، هرنوع مالیات و هرگونه عوارض شهرداری از جمله عوارض ماده ۷۴ قانون شهرداریها ، بدهی ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی ، آب و برق و گاز را تقبل و تعهد می کنند. در هر مورد چانچه هر یک از متعاملین ناگزیر ازپرداخت وجوهی شود که پرداخت آنها به عهده طرف دیگر بوده ، حق مراجعه به او و مطالبه را خواهد داشت .

به موجب شرط ضمن عقد موضوع این سند خریدار وکیل فروشنده است تا هرگونه اشتباهات احتمالی در تنظیم و ثبت این سند و خلاصه معاملات و صورتمجلس تفکیکی و سوابق ثبتی را، بدون تغییر در ارکان و ماهیت عقد و سند ، با ثبت و امضاء اقرار نامه های اصلاحی ، رفع و اصلاح کند .

متعاملین از ممنوعیت معامله اراضی موات و ملی و بی اعتباری اینگونه معاملات آگاهی دارند و با قبول تمامی مسئولیتهای حقوقی و کیفری، اقرار و اظهار می کنند در عقد بیع موضوع این سند اراضی موات و ملی جزء مورد معامله نیست.

مواد ۱۶ و ۱۸ آئین نامه اجرای مفاد اسناد رسمی لازم الاجراء در مورد اقامتگاه و لزوم اعلام نشانی جدید  به متعاملین تذکرداده شد.

ضمنا کلیه مدارک و نسخه سند تحویل ذینفع گردید و مفاد سند تنظیمی همراه با قوانین و مقررات مرتبط به طرف/طرفین تفهیم شد و ذینفع اقرار نمود از مفاد سند مطلع و هزینه های قانونی نیز مطابق قوانین و مقررات وصول گردید  مستند به بند ب ماده ۳۴ آیین نامه قانون دفاتر اسناد رسمی امضا کننده ، با اقرار به اطلاع از قوانین و مقررات مرتبط با این سند اعلام و اظهار نمود ، مفاد سند به اینجانب تفهیم و از آن مطلع شدم.

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران 

guest

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
طاهره اکبری
طاهره اکبری
۱۴۰۲/۱۱/۱۴ ۰۹:۲۹

سلام روزتون بخیر
ازمطالبتون استفاده میکنیم خواستم تشکر کنم
و درمورد قطعی غیر منقول زمین چون زمین خالی هستش (متعلقات و منضمات شرعیه و عرفیه و قانونی و به انضمام کلیه حقوق متصوره فروشنده نسبت به حق الاشتراک های منصوبه که به نام فروشنده بوده باشد) به نظرم نباشه بهتر هستش بازرس به من تخلف گرفته بود که اگه زمین خالی هستش پس اب و برق و منصوبات و متعلقات نمیتونه داشته باشه و کیفر خواست صادر شد