فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند قطعی غیر منقول زمین

 

حدود طبق سند مالکیت است که طرفین از کمیت و کیفیت و سایر شرایط مورد معامله اطلاع کامل دارند با جمیع توابع و متعلقات و منضمات شرعیه و عرفیه و قانونی و به انضمام کلیه حقوق متصوره فروشنده نسبت به حق الاشتراک های منصوبه که به نام فروشنده بوده باشد با ودایع و مزایای مربوط به آنها که حسب الاظهار متعاملین کلیه بدهی های جریان های فوق تا تاریخ زیر بین آنها تسویه گردیده و خریدار متعهد پرداخت ما به التفاوت و سایر بدهی های احتمالی آنها از هر حیث تا تاریخ زیر گردید که سپس می تواند به موجب قبوض از فروشنده مطالبه و دریافت نماید و طبق بند ۹۱ مجموعه بخشنامه های ثبتی خریدار تقبل نمود کلیه بدهی های احتمالی انشعابات مزبور را پرداخت نماید و مفاد بند مزبور به خریدار تفهیم گردید و کافه خیارات موجبه بر فسخ به خصوص خیار غبن فاحش از طرفین ساقط شد. همچنین حسب الاظهار طرفین مورد معامله زمین بوده و منافع آن قبلاً به کسی واگذار نشده است و فروشنده از حال الی ده سال شمسی دیگر ضامن درک کشف فساد مورد معامله می باشد و این سند به استناد جوابیه های مندرج در این سند تنظیم و خریدار عالما به مفاد جوابیه های مزبور اقدام به معامله نمود و متعهد پرداخت بقایای دولتی و یا هرگونه بدهی احتمالی گردید و خریدار شخصا تقبل نمود. مسئولیت انجام معامله به عهده متعاملین است.

 

تذکر:

۱- فروشنده به موجب همین سند به خریدار حق و اختیار داد که در صورت بروز هرگونه اشتباه در این سند اعم از کسر و اضافه مساحت و سهو قلم و غیره خود راسا اقدام به تنظیم سند اقرارنامه اصلاحی طبق مقررات بنماید.

۲- به طرفین سند بالاخص خریدار تذکر داده شد که مسئولیت سردفتر و دفترخانه تا میزان مبلغ مندرج در این سند میباشد و نسبت به مازاد مبلغ مندرج در این سند مسئولیتی نخواهد داشت.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x