جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

رضایت اجازه همسر برای انجام عمل IVF

رضایت اجازه همسر برای انجام عمل IVF

 

متن حقوقی سند رضایت اجازه همسر برای انجام عمل IVF :در تاریخ صدر حاضر گردید در این دفترخانه اقای ………. با مشخصات فوق و بعد الحضور در نهایت صحت و سلامت و با میل و اراده و قصد و رضایت کامل اظهار و اعلام نمود که اینجانب با علم و اطلاع از مقررات مربوطه و تبعات رضایت کامل خود را نسبت به انجام عمل IVF…….  جهت اجاره رحم همسرش و بارداری به نفع آقای ……… وخانم ……… اعلام می دارم ونامبردگان محق و مجاز می باشند که هر زمان مقدمات و امکانات انجام این همکاری فراهم گردید بدون هیچ مانعی از طرف اینجانب عمل نمایند و اینجانب حق هر گونه ادعا و اعتراضی را در حال و آینده و بطور کلی از خود سلب و ساقط می نمایم ودر صورتیکه هر ادعائی بنمایم از درجه اعتبار ساقط بوده و در هیچ مرجعی مسموع نخواهد بود و می‌تواند بموجب این سند و ارائه آن به کلیه مراجع ذیربط هر اقدامی که لازم و مقتضی بداند معمول ومجری دارد.

لازم به ذکر است سایر توافقات و کلیه قراردادها در خصوص هزینه های مربوطه و هزینه های بهداشتی و درمانی کماکان به قوت و اعتبار خود باقی است. این سند که بمنزله رضایت بشرح فوق می‌باشد بنا به درخواست آقای ……….. و خانم ………….. و خانم ……………… و آقای ………………. تنظیم و به ثبت رسیدو نامبرده با علم و اطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمود. هیچ مسئوولیتی متوجه ایندفترخانه و ادارات ذیربط نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x