جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند رضایت استفاده از علامت تجاری

 

در تاریخ ………. در این دفترخانه حاضر گردید آقای / خانم ……….. صاحب علامت تجاری کلمه …………. بشماره و تاریخ ثبت علامت ……….. مورخ ……….. و شماره و تاریخ ثبت اظهارنامه ………. مورخ ………… جهت تولید و توزیع ………………. و بعدالحضور رضایت کامل خود را مبنی براینکه شرکت …………….. از علامت تجاری کلمه …………… به مدت ……….. استفاده نماید، اعلام نمود و نامبرده حق رجوع از این رضایت و رجوع از اذن را برای خود محفوظ داشت و در هر زمان می‌تواند از این رضایت رجوع نماید و اجازه گیرنده حق امضاء اجازه‌های بعدی را به غیر نخواهد داشت و صدور اجازه بهره‌برداری به صورت انحصاری می‌باشد. مفاد این سند فقط در نفس رضایت و اقرار موثر است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت استفاده از علامت تجاری و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x