جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند رضایت بیمه کار آفرین

 

در تاریخ فوق حاضر این دفتر گردیدند: آقا/ خانم …………… با مشخصات فوق الذکر و بعدالحضور اظهار داشتند رضایت کامل و غیرقابل عدول شرکت ………… از بابت حادثه مورخ …………. که منجر به دیه و نقص عضو و هزینه‌های پزشکی مربوط به آقای ……………… از محل اعتبار بیمه‌نامه (….مسئولیت مدنی کارفرما…) در قابل کارکنان ساختمانی به شماره …………… نام بیمه‌گذار …………….. و پیمانکار …………… هیچ‌گونه ادعایی نداشته و نخواهم داشت همچنین کلیه خسارات وارده را از بیمه کارآفرین دریافت و متعهد می گردد خسارات مذکور به ورثه زیان‌دیده مرحوم …………. پرداخت و منبعد هیچ‌گونه ادعایی تحت هر عنوان علیه شرکت بیمه کارآفرین نداشته و در صورت ادعای مطروحه از سوی ورثه مرحوم ………………… نمایندگان قانونی و هر شخص دیگری مسئول متعهد و پاسخگو در قبال شرکت بیمه کارآفرین و یا هر مرجع قانونی و قضایی دیگر خواهم بود.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت بیمه کار آفرین و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x