فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی سند رضایت جهت ارایه به شرکت بیمه

 

درتاریخ ذیل در این دفترخانه حاضر گردید: آقای ………… با مشخصات فوق در خصوص دادنامه شماره …………… مورخ …………. صادره در پرونده کلاسه ………. از شعبه ……… دادگاه ……….. دایر بر محکومیت آقای ……………. به پرداخت دیه، ارش و خسارت بدنی ناشی از حادثه رانندگی، به دریافت کل مبلغ خسارت از شرکت بیمه دی از محل بیمه نامه شخص ثالث مربوطه اقرار و اعتراف می نمایم و هیچ گونه ادعا و اعتراض نسبت به شرکت بیمه دی و مقصر حادثه آقای ……….. فرزند …………. ندارم و در این رابطه کلیه حقوق خود را ساقط و در مراجع اداری و قضائی از درجه اعتبار ساقط و غیر مسموع می دانم و خواستار مختومه شدن پرونده به کلاسه فوق در مراجع قضایی و انتظامی هستم. ضمناً مسئولیت صحت مدارک ابرازی در پرونده موضوعه را تقبل نموده و در صورت کشف هر گونه فساد و اشتباه طرفین از عهده کلیه خسارت وارده به شرکت بیمه دی برآمده و شرکت اشاره شده را قائم مقام قانونی با اختیارات کامل جهت استرداد خسارت و تبعات ناشی از آن می‌دانم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت جهت ارایه به شرکت بیمه و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مصطفی افسرنیا
مصطفی افسرنیا
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۲۰:۱۲

با سلام نمی دانم خبر دارید یا نه. در موردی که فقط یک راننده در اثر اشتباه و حادثه فقط و فقط خودش آسیب دیده باشد که البته واجد شرایط دیه باشد، اداره بیمه حتی قبل از تشکیل پرونده دیه و ارائه مدارک قضایی و پزشکی، نخست از آن شخص می خواهند که یک رضایت نامه محضری(آن هم محضر خاصی که خودشان معرفی می کند!!!!) تهیه و آن را به بیمه تحویل دهد، بر این مبنا که ادعای دیگری نداشته باشد، از جمله مثلا آن شخص ادعا نکند که چند میلیون تومان درمان پزشکی بابت صدمه ای که دیدند.

بهنام اله یاری
بهنام اله یاری
۱۴۰۰/۰۶/۰۴ ۱۱:۰۵

بنده مقصر حادثه ای بودم ک دو نفر دیگر زیاندیده داشت حال بیمه رضایت نامه محضری برای پرداخت دیه خاسته با توجه به اینکه آنها در یک شهر دور دیگر هستند آیا حضور من نیز برای تعهدنامه لازم است؟

4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x