جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

رضایت مادر در خصوص خروج فرزند از کشور

متن حقوقی سند رضایت مادر در خصوص خروج فرزند از کشور

 

(رضایت مادر در خصوص خروج فرزند از کشور (جهت ارایه به سفارت)) در تاریخ فوق حاضر دفتر گردید: ………….. (با مشخصات فوق الذکر) بعنوان مادر آقای / خانم …………….. و سپس در کمال صحت و سلامت رضایت کامل خود را با سفر و خروج از کشور و ورود به کشور ……………. و اخذ اقامت کشور ………….. را به همراه پدرش ( آقای ………………) اعلام و هیچگونه ادعا و اعتراضی نسبت به این موضوع در حال و آینده نخواهد داشت و این سند جهت ارائه به بخش اقامت و مهاجرت کشور ………….. و سایر مراجع قانونی و ذیربط تهیه و تنظیم شده است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت مادر در خصوص خروج فرزند از کشور و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x