متن حقوقی سند ضم وکیل

 

در تاریخ فوق حاضر دفتر گردید: ……………… (با مشخصات فوق‌الذکر) بعنوان موکل سند وکالتنامه شماره …….. مورخ …….. دفتر ……… و سپس بعدالحضور در کمال صحت و سلامت ……………… (با مشخصات فوق‌الذکر) را بعنوان وکیل دوم وکالتنامه مذکور در کنار ……………. (با مشخصات فوق‌الذکر) بعنوان وکیل اول وکالتنامه مذکور قرارداد و به موجب این سند …………… بعنوان وکیل وکالتنامه مذکور حق انجام امور مورد وکالت را به تنهایی نداشته و انجام مورد وکالت صدرالذکر در کلیه امور مورد وکالت با حضور و امضای ………….. بصورت متفقا”دارای ارزش و اعتبار قانونی میباشد و مراتب ضم وکیل طی اخطاریه شماره ………. مورخ ………. این دفتر به …………. و طی نامه شماره ……….. مورخ ………. به دفتر اسناد رسمی شماره ………… اعلام گردید.

 

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

3 پاسخ

 1. باسلام و عرض ادب
  واقعا از اینکه فرم های مورد نیاز دفاتر رسمی را در اختیار عموم و ارباب رجوع قرار داده اید که نشان از احترام به تکریم و احترام حقوق ارباب رجوع را دارد. کمال تشکر و قدر دانی را دارم .
  ما بیش از چند روز به دنبال پیدا کردن متن و فرم ضم وکیل بودیم که خوشبختانه در سایت شما پیدا کردیم .مجددا ممنونم .

  1. سلام وقتتون بخیر
   خوشحالم که مفید واقع شده
   البته توجه داشته باشید جهت تنظیم سند ضم وکیل حضور وکیل الزامی می باشد

 2. عااااااااااااااااااااااااااااللللللللللییییییییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.