متن حقوقی سند وکالت قبر

 

مورد وكالت: مراجعه به سازمان بهشت زهرا (س) جهت استفاده از سند ………… سازمان مذكور مربوط به قطعه  ………. ردیف ……….. شماره ……….. جهت دفن هر یک از اقارب متوفی درجه یك سببی یا نسبی موكل به هر اسم كه باشد و انجام تشریفات قانونی و تغییر نام طبق مقررات سازمان مذكور و امضای كلیه اسناد و اوراق مربوطه و پرداخت هزینه‌های متعلقه، به نحوی كه حضور و امضای مجدد موكل لازم نگردد. 

 

حدود اختیارات: وكیل مرقوم با حق توكیل غیر ولو كرارا” به  شرح  فوق  مجاز و مختار میباشد و مفاد این  برگ  در نفس  وكالت  موثر است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

2 پاسخ

 1. سلام عزیزم ممنون. برای قبر می توان رضایت صاحب قبر و قطعات آن بجهت بخاک سپرده شدن اقارب با ذکر نام ایشان را هم بنویسیم .بنظر شما کدام مناسب‌تر است ؟ که با فوت صاحب قطعات قبر هم دیگه باطل نمیشه چون رضایت نامه ست

  1. سلام بانوی عزیز
   از توجه شما ممنونم
   من همیشه از محضر شما استفاده میکنم
   بله تنظیم رضایتنامه هم ممکن است و منع قانونی ندارد
   ولی بنظرتون در صورت فوت قبر رو خودش لازم نداره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.