متن حقوقی سند وکالت اخذ سند تک برگی از ثبت

 

مراجعه به اداره ثبت اسناد و املاک ……. و یا دفاتر اسناد رسمی یا پست مربوطه و ارائه اسناد و مدارک لازمه و تشکیل یا تکمیل پرونده در خصوص تقاضای تعویض و اخذ سند مالکیت جدید یا المثنی برای ملک پلاک ثبتی …….. و پرداخت هزینه های قانونی و رفع کلیه موانع اداری و اخذ و تحویل گرفتن سند تک برگی جدید با حق انجام کلیه کارهای اداری و تشریفات قانونی مرتبط و این وکالت نامه فقط کاری و اداری است و در خصوص اخذ سند جدید فقط به نام و مختص موکل فوق معتبر است و سپس ایصال کلیه عملکرد به موکل با اخذ رسید کتبی.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

3 پاسخ

  1. سلام من میتونم با این وکالت نامه وکیل خواهرم بشم که سند دفترچه ای منزل موروثی را به تک برگی تبدیل کنیم ؟ و آیا به نام هرکدام یک سند تک برگی دریافت خواهیم کرد ؟

    1. سلام هر شخص بالای 18 سالی میتواند وکیل باشد و برای تمام ورثه به نسبت سهم الارث سند مالکیت تک برگی صادر می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.