وکالت جامع حواله خودرو (صفر کیلومتر)

متن حقوقی سند وکالت جامع حواله خودرو (صفر کیلومتر)

 

مورد وکالت: بدوا” مراجعه به کلیه نمایندگی های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور و انجام امور مرتبط با ترخیص خودروی موضوع قرار داد شماره …………… مورخ ……………. فی‌مابین موکل و ایران خودرو اعم از تحویل مدارک و تسویه حسابها و اخذ کلیه مدارک و رسیدها و غیره و سپس مراجعه به هر یک از ادارات راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی و پارکینگ‌های نظامی و انتظامی و راهنمایی و رانندگی ومراکز و شعب پلیس +۱۰ و شوراهای حل اختلاف و دفاتر خدمات الکترونیک شهر و اخذ پاسخ استعلام و عدم خلافی و نیز ترخیص و تحویل خودرو از پارکینگهای مربوط به نمایندگی ایران خودرو در سراسر کشور در خصوص یکدستگاه اتومبیل سواری ……………. (موضوع قرار داد شماره ……….. مورخ ………….. ) و (ردیف قرارداد شماره ………….. ) فی مابین موکل و ایران خودرو اخذ پلاک انتظامی برای خودروی فوق الذکر صرفا” بنام و برای موکل و انجام امور مربوطه اعم از ارائه مدارک احراز سکونت و غیره و پرداخت کلیه بدهی و مالیات و عوارض و جرائم متعلقه و اقدام به بیمه نمودن خودروی فوق به انواع بیمه ها اعم از شخص ثالث و بدنه وغیره نزد هر یک از شرکت‌های بیمه و تمدید و تجدید بیمه نامه ها وپرداخت وجه و اخذ بیمه نامه و دادن رسید کتبی و در صورت بروز حادثه مراجعه به اداره راهنمائی و رانندگی و تقاضای صدور و اخذ کروکی با حق اعتراض و قبول آن و مراجعه به شرکت بیمه مربوطه و ارائه کروکی و ارجاع امر به کارشناس و با حق قبول و یا رد آرا صادره و اخذ چک خسارت و مراجعه به بانک مرقوم و با حق امضا و ظهر نویسی چک مربوطه و اخذ مبلغ و سپردن هرنوع تعهد و در صورت توقیف خودروی فوق الذکر با حق مراجعه به هر یک از پارکینگهای نیروی انتظامی و راهنمائی و رانندگی و درخواست رفع توقیف و پرداخت وجه و ترخیص خودروی فوق تحویل گرفتن آن و دادن رسید و با حق اعتراض به جرائم صادره و درخواست کاهش آنها و پرداخت جرائم مربوطه و با حق امضا ذیل اسناد و اوراق و دفاتر و نیز مراجعه به ستاد تبصره ۱۸ و هر یک از دفاتر پلیس +۱۰ و سایر ادارات و دوائر تابعه و تقاضای صدور و ابطال و اخذ کارت سوخت مربوط به اتومبیل فوق الذکر و سپردن هرگونه تعهد و پرداخت هزینه‌ها و دادن رسید.

حدود اختیارات: وکیل مرقوم در انجام مورد وکالت با حق توکیل غیرولو کرارا” و مع الواسطه کلا” یا جزا” تام الاختیار بوده و هرگونه عمل و اقدام و امضای وی مورد قبول موکل می‌باشد و مفاد این سند فقط در نفس وکالت موثر است.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.