تعهد جهت احداث بنا و دیوار در خارج از حریم راه

متن حقوقی سند تعهد جهت احداث بنا و دیوار در خارج از حریم راه #

 

بدینوسیله این شرکت …………………. با مشخصات فوق ایجاد و احداث دیوار ساختمان مسکونی تأسیسات صنعتی و تولیدی تکمیل ساختمان توسعه تأسیسان صنعتی و تولیدی در خارج از حریم راه …………. به ………….. را از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ……….. به نمایندگی آقای ………….. با مشخصات فوق و به نشانی …………………………………… نموده متعهد و ملتزم می‌باشد که مفاد مجوز صادره را به نحو احسن و با رعایت کلیه اصول فنی و مهندسی و ایمنی مربوطه تحت نظارت و نظریه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مذکور و با رعایت و خارج از نوار کاربری تأسیسات زیربنائی انجام دهم و همچنین این شرکت ……………………… با مشخصات فوق متعهد می‌گردد نسبت به احداث راه‌های ورودی و خروجی بر اساس آیین‌نامه طرح مهندسی راه‌ها (نشریه شماره 415 سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور) و نظر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یاد شده اقدام و نسبت به ایجاد فضای سبز، درختکاری از پنج متری منتهى الیه حریم راه تا دیوار احداثی و تأمین روشنایی مناسب و نصب علائم و تجهیزات مربوطه اقدام نماید در غیر اینصورت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای حق دارد با صدور اجرائیه از طریق دایره اجرای ثبت اسناد و املااک نسبت به اجرای مفاد پاکسازی زمین و وصول خسارات و هزینه‌ها اقدام نماید و این شرکت حق هیچگونه اعتراض شکایت و طرح دعوا نخواهم داشت.

 (مطابق بند ب 34 آیین‌نامه قانون دفاتر اسناد رسمی اقرار می‌نمایم که مفاد سند و قوانین و مقررات مربوطه به اینجانب تفهیم و از مفاد سند مطلع گردیدم)

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.