متن حقوقی سند صلح سرقفلی

 

مورد صلح: واگذاری کلیه حقوق عینی، حقیقی، واقعی، فرضی، متصوره و احتمالی مصالح نسبت به حق کسب، پیشه یا تجارت و سرقفلی در خصوص تمامی شش‌دانگ یک باب مغازه عرصه و اعیان یک باب مغازه (وضعیت خاص طلق) بشماره ………. فرعی از …………….. اصلی قطعه ………… تفکیکی مفروزو مجزی شده از . …… فرعی از اصلی مذکور بخش ………. حوزه ثبت ………..تهران ……………..مترمربع واقع در سمت ………… بانضمام بالکن تجاری منضم قطعه یک تفکیکی بمساحت ……….. مترمربع واقع در نیم طبقه فوقانی که حسب اقرار در تصرف کامل متصالح می‌باشد.

متصالح نسبت به مورد صلح از هر حیث و بابت قائم مقام شرعی و قانونی مصالح بوده و کل امتیاز سرقفلی یک باب مغازه فوق الاشاره به ایشان انتقال یافت و تعلق گرفت.

متصالح پرداخت هرگونه بدهی حال و معوقه اعلام شده و یا اعلام نشده مورد صلح را تعهد نمود به نحوی که بعد از پرداخت حق مطالبه آن مقداری که قانونا” به مصالح تعلق می گیرد را از مصالح دارد.

 طرفین متضامنا” با مسئولیت خود مبادرت به تنظیم سند صلح نمودند و حسب الاظهار ، متصالحین جزء افراد ممنوع المعامله نمی باشند .

کلیه شرایط صحت صلح قطعی اعم از قبض و اقباض و صیغه به اظهاروغیره اجرا شده و به سائقه احتیاط کافه خیارات خصوصا” خیارغبن هرچند فاحش از طرفین اسقاط گردیده است .

متصالح با علم به عدم دریافت مفاصاحساب شهرداری و عوارض مشاغل و نامه اتحادیه و … اقدام به تنظیم سند نمود و خود شخصا” تعهد پرداخت کلیه بدهی های مربوطه را نمود.مورد صلح به موجب سند اجاره شماره ……….. مورخ …….. دفتر …………تهران در خصوص یک باب مغازه فوق بین مصالحین این سند و موجر تنظیم گردیده که کلیه حقوق مصالح در یک باب مغازه فوق الذکر به موجب این سند به متصالحین منتقل گردید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.