متن حقوقی سند صلح پروانه بهره برداری

 

مورد مصالحه: کلیه حقوق واقعی، عینی،حقیقی، تصرفی، فرضی و احتمالی مصالح ناشی از حقوق متصوره نسبت پروانه بهره‌برداری …………….مورخ ………………(مربوط به کارگاه تولید ……………….) متعلق به مصالحین بنحویکه پس از این دیگر هیچ حقی از حقوق مزبور در مورد صلح برای مصالح باقی نیست و همه آن حقوق در مورد صلح متعلق به متصالح است و متصالح اقرار به تصرف نمود.

بداهتا نامبرده مجاز و مختار و مبسوط الید و مطلق العنان است که هر نوع دخل و تصرف مالکانه مشروع و قانونی را بنماید و هر نوع عملیات اداری، قانونی و تولیدی را رأسآً انجام دهد.

مال الصلح: مبلغ………….میلیون ریال وجه رایج که حسب الاظهار تماماً و نقداً به مصالح تأدیه گردیده باقراره کلیه شرایط صلح قطعی اعم قبض و اقباض و صیغه باظهار و قبض و اقباض و غیره اجرا شده و سائقه احتیاط کافه خیارات خصوصاً خیار غبن هر چند فاحش از طرفین اسقاط شده است. بخشنامه شماره ۱۳۰/۱۸۴۰۱۰/۵۸ ثبت کل به متصالح تذکر داده شد مع الوصف مسئول شناسایی مصالح گردید. این سند با حضور متصالحین مسبوق الاشاره و با مسئولیت تامه و کامله آنان و با قبول و پذیرش مسئولیتهای مترتبه از هر حیث و جهت توسط نامبردگان، تنظیم و تحریر گردید. مضافاً به اینکه ضمن العقد موضوع سند تنظیمی، طرفین حق هرگونه ادعا و اعتراضی را ولو در آتیه از خود در رابطه با مورد مصالحه و صلح سلب و ساقط نمودند.

 

نکته:

جهت تنظیم سند صلح نسبت به پروانه بهره برداری اخذ استعلام از مرجع صدور پروانه کفایت می‌نماید.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.