متن حقوقی سند استعفای وکیل / عزل وکیل

 

(موکل و وکیل هر دو سند را امضاء می‌کنند – شخص ثالث از طرف وکیل امضاء می‌کند)

در تاریخ فوق الذکر حاضر دفتر گردید:خانم ………………. (با مشخصات فوق) وکالتا از طرف وکیل سند وکالتنامه شماره ………… مورخ …………. این دفترخانه (آقای ……………….. با مشخصات فوق) و سپس بعدالحضور در کمال صحت و سلامت اقرار و اعتراف صریح نمود که نسبت به وکالت مذکور تا کنون هیچ گونه عمل و اقدامی انجام نشده است و اقدام به استعفاء از حدود اختیارات مندرج در وکالتنامه مذکور از طرف وکیل سند مرقوم نمود و دیگر هیچ حق و حقوقی برای وکیل باقی نماند و هرگونه عمل و اقدام وکیل از تاریخ این سند به بعد فاقد اثر و ارزش قانونی می‌باشد و این موضوع مورد پذیرش موکلین سند وکالتنامه فوق‌الذکر خانم ……………. و آقای ……………….. (با مشخصات فوق‌الذکر) قرار گرفت و وکالتنامه مورد نظر با حضور و درخواست و تائید طرفین فسخ و باطل و از درجه اعتبار ساقط گردید و نامبردگان حق هرگونه ادعا و اعتراض تحت هر عنوان در حال و آینده را از خود سلب و ساقط نمودند.

(موکل و وکیل هر دو سند را امضاء می‌کنند)

در تاریخ ……….. حاضر دفترگردید ………………….. (با مشخصات فوق‌الذکر) به عنوان وکیل سند وکالتنامه شماره …………… مورخ …………… این دفتر و سپس بعدالحضور در کمال صحت و سلامت اقرار و اعتراف صریح نمود که نسبت به وکالت مذکور تا کنون هیچ گونه عمل و اقدامی انجام نداده است و اقدام به استعفاء از حدود اختیارات مندرج در وکالتنامه مذکور نمود و دیگر هیچ حق و حقوقی برای وکیل باقی نماند و هرگونه عمل و اقدام وکیل از تاریخ فوق فاقد اثر قانونی می‌باشد که این موضوع مورد پذیرش موکل ……………….. (با مشخصات فوق الذکر) قرار گرفت و وکالتنامه مورد نظر فسخ و باطل و از درجه اعتبار ساقط گردید.

(صرفا وکیل سند را امضاء می‌کند)

در تاریخ ……… حاضر دفتر گردید آقای/خانم ……………… (با مشخصات فوق‌الذکر) ساکن نشانی مذکور به عنوان وکیل سند وکالتنامه شماره ……………. مورخ ………….. این دفترخانه / دفترخانه ……… تهران و سپس بعدالحضور در کمال صحت و سلامت اقدام به استعفاء از حدود اختیارات مندرج در وکالتنامه مذکور نمود و دیگر هیچ حق و حقوقی برای وکیل باقی نماند و هرگونه عمل و اقدام وکیل از تاریخ فوق به بعد فاقد اثر قانونی می‌باشد و وکالتنامه مذکور فسخ وباطل واز درجه اعتبار ساقط گردید، مراتب استعفای وکیل طی اخطاریه ……… مورخ ……….. به موکل (آقای/خانم …………. با مشخصات فوق‌الذکر) اعلام گردید.

(هر دو طرف را امضاء می‌کند)

بتاریخ این سند حاضر دفتر گردید: خانم …..….. (با مشخصات فوق‌الذکر) به عنوان وکیل اسناد وکالتنامه شماره‌های ……… مورخ ……….. و ……….. مورخ ……… دفتر اسناد رسمی شماره ……. تهران و سپس بعدالحضور در کمال صحت و سلامت اقدام به استعفاء از حدود اختیارات مندرج در وکالتنامه‌های مذکور نمود و دیگر هیچ حق و حقوقی برای وکیل باقی نماند و هرگونه عمل و اقدام وکیل از تاریخ این سند به بعد فاقد اثر و ارزش قانونی می‌باشد و این موضوع مورد پذیرش موکل خانم ……….. (با مشخصات فوق الذکر) قرار گرفت و وکالتنامه‌های مذکور با حضور و درخواست و تائید طرفین فسخ و باطل و از درجه اعتبار ساقط گردید و نامبردگان حق هرگونه ادعا و اعتراض تحت هر عنوان در حال و آینده را از خود سلب و ساقط نمودند.

 

ستون ملاحظات دفتر:

در تاریخ ………… برابر نامه مکانیزه شماره …………… دفتر اسناد رسمی شماره ………. شهر ………. استان تهران و بشرح سند ………… مورخ ………. تنظیمی دفتر اسناد رسمی شماره ……….. شهر ……… استان تهران وکیل وکالتنامه شماره ………. مورخ ………… ایندفتر از مقام خود استعفا نموده است.

۱- اخطاریه مربوط به عزل وکیل (در اخطاریه نشانی مخاطب نشانی فوق نوشته نشود بایستی آدرس کامل نوشته شود والا پست اخطاریه را برمی‌گرداند)

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند استعفای وکیل / عزل وکیل و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.