رضایت صدور پروانه کسب واحد تجاری به نفع شریک

متن حقوقی سند رضایت صدور پروانه کسب واحد تجاری به نفع شریک

 

اینجانبان …………. به مشخصات فوق در سرقفلی / مالکیت / اجاره یکباب واحد تجاری واقع در …………. کدپستی …………. با یکدیگر پیمان شراکت داریم از انجائیکه طبق آئین نامه اجرائی ضوابط صدور پروانه کسب (موضوع بند ۱ ماده ۲۵ قانون نظام صنفی) مصوبه مجلس شورای اسلامی در مشارکتهای مدنی پروانه کسب بنام احدی از شرکاء در صورت احراز سایر شرایط صادر می‌گردد لذا بدینوسیله رضایت خود را مبنی بر صدور پروانه کسب واحد تجاری موصوف به نام ………….. به مشخصات فوق اعلام می‌دارم.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت صدور پروانه کسب واحد تجاری به نفع شریک و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.