متن حقوقی سند رضایت مراجع قضایی

 

در تاریخ ذیل حاضر گردیدند در این دفترخانه اقای …….. با مشخصات فوق و بعدالحضور در نهایت صحت مزاج و عقل و دماغ و با قصد و رضا و میل و اراده و اختیار کامل اعلام و اظهار نمود که اینجانب رضایت قلبی و قطعی وکامل خود را نسبت به اقای ……… فرزند بشماره شناسنامه ……… متولد ………. دارای شماره ملی ………. کدپستی ……….. صادره از …….. مقیم ……………… در خصوص پرونده شماره ………….. مطروحه در اجرای احکام کیفری دادسرای شهرستان ساری وبشماره دادنامه ……….. صادره از شعبه ………….. دادگاه عمومی (جزائی ) شهرستان …………….. اعلام میدارم وحق هرگونه ادعا واعتراضی را درحال وآینده بهرصورت که راجع به پرونده ها وآراء مربوط به آن از طرف اینجانب مطرح گردد را از خود سلب و ساقط مینمایم وچنانچه اعتراضی بنمایم از درجه اعتبار ساقط بوده و کان لم یکن تلقی میباشد ونزد هیچ مقام ومرجعی مسموع نخواهد بود. واز قضات شریف و مراجع محترم قضائی وانتظامی و اجرای احکام مراجع قضائی خصوصا شعبه از شعبه دادگاه عمومی (جزائی) شهرستان ……….. استدعای ختم رسیدگی و مختومه نمودن پرونده‌های موصوف و سایر پروندهای مطروحه در این رابطه را دارم.

این سند که بمنزله رضایت بشرح فوق می‌باشد بنا بدرخواست آقای ………….. تنظیم وبه ثبت رسیدو نامبرده با علم واطلاع کامل ازمفاد ومندرجات ان اقدام به امضاء نمود مسئولیت صحت واظهارات با شخص نامبرده میباشد و دفترخانه و مراجع ذیصلاح قضائی و انتظامی هیچ مسئولیتی ندارند.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت مراجع قضایی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.