جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

دانلود نرم افزار اثر انگشت دفتر اسناد رسمی

دانلود نرم‌افزار

فایل نصب نرم‌افزار میان‌برنامه اثرانگشت و همچنین 4 نوع نرم‌افزار مربوط به دستگاه‌های مختلف را برای شما به اشتراک می‌گذاریم، از طریق لینک‌های زیر می‌توانید فایل‌های مورد نظرتان را دانلود کنید👇

توجه داشته باشید از 5 فایل زیر یکی مربوط به امکان اخذ اثر انگشت می‌باشد و 4 مورد دیگر بقیه فقط یکی مورد نیاز شماست (حسب مورد بر اساس نوع دستگاه)

همچنین توجه داشته باشید که نصب از طریق سامانه ثبت آنی به مراتب ساده تر است و این روش صرفا برای زمانی کاربرد دارد که از طریق سامانه ثبت آنی موفق به دانلود نرم‌افزارها نباشید.

خاطرنشان می‌شود نرم‌افزارهای ذیل صرفا در کامپیوتر قابل اجراست و پس از دانلود در موبایل حتما باید به کامپیوتر ارسال و سپس نصب شود.

2 پاسخ

  1. باوکالتی مجهول بدون اثر انگشت الکترونیک تمامی اموال موکل به یغما رفته سوال اثر انگشت الکترونیک در وکالت الزامیست ؟ اگر هست از چه تاریخی ؟ محل ثبت دفترخانه درجه یک تهران

    1. درود بر شما
      وکالت مجعول یا مجهول
      در تمامی اسناد تنظیمی از سوی دفاتر اسناد رسمی از مورخه 1395.5.23 بموجب ماده 8 شیوه نامه بهره برداری از دفتر الکترونیک سردفتر اسناد رسمی پس از اخذ امضای اشخاص مرتبط با سند اثر انگشت ایشان در سامانه ثبت می شودبا بررسی تاریخ سند شاید دلیل عدم وجود اثر انگشت به جهت ثبت سند قبل از این تاریخ بوده .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.