اقرار بخشش مهریه:

متن حقوقی سند اقرار بخشش مهریه:

 

در تاریخ متن سند حاضر این دفتر گردیدند خانم ………… با مشخصات فوق و آقای ……….… با مشخصات فوق بترتیب زوجه و زوج سند نکاحیه شماره مورخ دفتر رسمی ازدواج شماره …… و بعد الحضور زوجه در نهایت صحت مزاج و عقل و دماغ و با قصد و رضا و میل و اراده و اختیار کامل اقرار و اعلام صریح و صحیح شرعی و قانونی نمود که اینجانب تمامی مهریه متعلق به خود مندرج در نکاحیه مذکور که عبارت از یک جلد کلام اله مجید بانضمام عدد سکه تمام بهار آزادی و همچنین هزینه یک سفر زیارتی به کربلای معلی بوده را تماماٌ به زوج بذل و بخشش نموده‌ام و از این پس نسبت به آن حقی ندارم همچنین اقرار می‌نمایم که سایر حقوق مادی خود را نیز تا این تاریخ از همسر خود دریافت نموده‌ام و ضمن عقد خارج لازم (که فی مابین اینجانب و آقای منعقد شده) هرگونه ادعا و اعتراض بعدی و احتمالی خود را ولو بعنوان تضرر و غیره از خود سلب و ساقط می‌نمایم. و زوج نیز اقرار نمود که بذل مهریه مورد قبول و پذیرش اینجانب می‌باشد وحق هرگونه ادعا و اعتراضی را ازخود سلب و ساقط می‌نمایم.

این سند که بمنزله اقرار نامه بخشش مهریه وسایر حقوق مالی زوجه بشرح فوق میباشد بنا بتقاضای زوجین بویژه زوجه (خانم ) تنظیم وبه ثبت رسید ونامبردگان باعلم واطلاع کامل از مفاد و مندرجات آن اقدام به امضاء نمودند و زوجین حق هرگونه ادعا و اعتراضی را درحال و آینده ازخود سلب و ساقط نمودند و در صورت اعتراض از درجه اعتبار ساقط بوده وکان لم یکن تلقی می‌گردد و مسئولیت تمامی موارد با نامبردگان بوده و این دفترخانه هیچ مسئولیتی ندارد.

 زوجین مذکور نیز مراتب رضایت و اهلیت و هویت و قصد و رضای یکدیگر را گواهی و تائید می‌نمایند.

برابر نامه شماره ….. مورخه …………. دفتر ازدواج شماره ………….. تا این تاریخ نسبت به نکاحیه مذکور و مهریه مندرج درآن اجرائیه صادر نگردیده و حق زوجه بقوت و اعتبار خود باقیست.

 

صرفا جهت اطلاع: #

جهت تنظیم این سند اخذ استعلام از دفتر ازدواج و در صورت صدور اجراییه از اداره اجرا الزامی می‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند اقرار بخشش مهریه و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.