فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

متن حقوقی شروط ازدواج : درتاريخ تحرير سند حاضر اين دفتر گرديدند زوج آقاي ………… با مشخصات فوق و زوجه ……………… با مشخصات فوق زوجه بموجب سند نكاحيه بشماره ترتيب………. مورخ ………. دفتر رسمي ازدواج شماره ……….. تهران و بعدالحضور زوج درنهايت صحت مزاج وعقل و دماغ و با قصدو رضا و ميل و اراده و اختيار كامل اقرار و اعلام صريح و صحيح و شرعي و قانوني نمودند كه اينجانبان به ميل و رضا شروط ذيل را ضمن عقد نكاح قبول داشته و خود را ملزم بدانها مي دانم :

شروط ازدواج شامل :

1- (( زوج، زوجه را در اشتغال به هر شغلي كه مايل باشد در هر كجا كه شرايط ايجاب نمايد مخير مي سازد.))
2-(( زوجين ضمن عقد خارج لازمي توافق نمودند اولويت در حضانت فرزند يا فرزندان آتي مشترك در صورت طلاق با مادر خواهد بود.))
3- (زوج، زوجه را در ادامه تحصيل تا هر مرحله كه زوجه لازم بداند و در هر كجا كه شرايط ايجاب نمايد مخير مي سازد))
4- (( اختيار تعين مسكن و شهر محل سكونت به توافق زوجه خواهد بود . ))
5-((اختيار خروج از كشور و دريافت پاسپورت و گذرنامه به هر نحو و شرايطي كه زوجه صلاح بداند و تقاضا و دریافت گذرنامه و پاسپورت جهت خروج از کشور به دفعات مکرر در خصوص زوجه  و همچنین دریافت ویزا و روادید و اقامت دائم یا موقت در هر یک از کشورهای خارجی برابر مقررات و خروج از کشور از هر یک از مرزهای زمینی و دریائی و هوائی به دفعات مکرر اعلام به ايشان رضایت داده شده است.))
6-((بين طرفين مقرر گرديد تا نصف اموال و دارايي مكتسبه خود را كه در ايام زناشوئي با هم به دست اورده اند اعم از منقول و غير منقول بين انها نصف شود و اين امر مستلزم هيچ شرط و پيش شرطي نخواهد بود .چنانچه در هر زمان و به هر دليل و از جانب هر يك از زوجين زندگي مشترك به متاركه انجاميد و صيغه طلاق به هر نحو از انحا، اعم از باين و رجعي، خلع و مبارات، يك طرفه از جانب زوج يا زوجه يا توافقي اجرا گرديد، زوجين متعهد شدند نيمي از تمام دارايي تحصيل شده اعم از منقول و غير منقول در دوران زندگي مشترك از تاريخ وقوع عقد نكاح تا تاريخ اجراي صيغه طلاق في مابين را همزمان با اجراي صيغه طلاق به طرف مقابل منتقل و به ايشان تسليم نمايد .))
7- (( زوجه جهت انجام هر گونه جراحي اعم از پزشكي و زيبائي مختار و ماذون بوده و نياز به اذن و اجازه بعدي از جانب زوج نخواهد بود . ))
همچنين ضمن عقد خارج لازم (كه في مابين اينجانبان منعقد شده )هرگونه ادعا واعتراض بعدي واحتمالي خود را ولو بعنوان تضرر وغيره از خود سلب وساقط مينمايم.
اين سند كه بمنزله اقرار نامه شروط ازدواج  بشرح فوق ميباشد بنا بتقاضاي زوجين با مشخصات فوق تنظيم وبه ثبت رسيد و زوجین هر دو خود را بر ان ملتزم و پایبند می دانند .
وحسب الاظهار ضمن عقد خارج لازم انعقاد يافته بين اينجانبان كليه ادعاها و اعتراضات بعدي و احتمالي خود را تحت هر عنوان پيش بيني شده يا نشده از خود سلب و ساقط نموده و مينمايم و مسئوليت تمامي موارد با نامبردگان بوده وايندفترخانه هيچ مسئوليتي ندارد.
كليه مفاد اين سند در خصوص شروط ازدواج جهت الحاق به سند نکاح بشرح فوق به مقرين تفهيم گرديد و نامبردگان بدور از هرگونه اكراه و اجبار اين سند را امضاء مي نمايد و بدينوسيله حق رجوع به آن را از خود سلب و ساقط نمودند.
مستند به بند ب ماده 34 آيين نامه قانون دفاتر اسناد رسمي امضا كننده ، با اقرار به اطلاع از قوانين و مقررات مرتبط با اين سند اعلام و اظهار نمود ، مفاد سند به اينجانب تفهيم و از آن مطلع شدم

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x