دانلود نامه درخواست اعلام حضور فروشنده در دفترخانه

دانلود فرم

درخواست اعلام حضور فروشنده در دفترخانه

فروشنده می‌تواند با ارائه مبایعه‌نامه که تاریخ و همچنین شماره دفتر اسناد رسمی در آن به صراحت مشخص شده باشد همچنین ارائه اصل سند مالکیت و مفاصا حساب مالیاتی و پایان‌کار، مفاصا‌حساب نوسازی و استعلام بند ز به دفترخانه تصریح شده در مبایعه‌نامه از سردفتر اسناد رسمی تقاضای گواهی عدم انجام معامله به جهت عدم حضور خریدار نماید این درخواست جهت ارائه به دفتر اسناد رسمی و تقاضای عدم حضور می‌باشد.
اهمیت گواهی عدم حضور
از نظر قانون رسیدگی به تمام دعاوی که موضوع آنها ضرر و زیان است، و همچنین صدور احکام الزام به تنظیم سند با استفاده از گواهی عدم حضور امکان پذیر خواهد بود.
بر اساس این گواهی‌نامه هر یک از دوطرف می‎توانند درستی ادعای خود را ثابت کنند. ضمنا زمانی که طرف مقابل از انجام تعهدات خود که در قرارداد نوشته شده شانه خالی کرد، پیشنهاد این است که حتما گواهی عدم حضور در دفترخانه تهیه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.