جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

تعهد کشف فساد برای تشکیل پرونده ثبتی

متن حقوقی سند تعهد کشف فساد برای تشکیل پرونده ثبتی

 

اینجانب ……………… (با مشخصات فوق الذکر) متصرف و مدعی ملکیت یک قطعه زمین برابر مبایع نامه …………. مورخه …….. مشاوره املاک ………… با مشخصات و ابعاد دقیق: شمالا”……………… جنوبا” به ملک ……………… غرب به …………… شرق ملک ………….. با مساحت ………….. متر مربع عرصه و…………….. متر بنا مفید در ………… طبقه واقع در ………………………….. بعد از…………… از ………….. اصلی بخش ……. شهرستان ………….. می‌باشم که به استناد یک فقره سند عادی دستنویس بوده و ملک مذکور را بلاواسطه از آقای ………….. فرزند ………… به شماره شناسنامه …………. صادره ………… به شماره کدملی …………….ساکن ………………………. خریداری نموده‌ام و تقاضای تشکیل پرونده برای ارائه به دستگاه‌ها و ادارات و همچنین هرگونه فعالیت در حوزه اماکن و املاک را دارم. لذا با امضاء ذیل این تعهد و حدود ابعاد مندرج در آن، صحت وقوع ملک در محل و تطبیق حدود آن با سند عادی سند مالکیت سند واگذاری فوق‌الذکر را تایید و تصدیق نموده و چنانچه هرگونه کشف فسادی نسبت به حدود تعیین شده موقعیت محلی، جانمایی، مساحت و همچنین مالکیت و وقفیت در ملک مذکور حادث گردد، اینجانب شخصا” مسئول پاسخگویی به اشخاص ثالث اعم از حقیقی و حقوقی از تاریخ مبایعه نامه فوق می‌باشم و دفاتر تشکیل دهنده پرونده از هر گونه مسئولیت به طور کلی مبرا می‌باشند.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند تعهد کشف فساد برای تشکیل پرونده ثبتی و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x