جستجو
فیلترهای عمومی
دقیقا همین عنوان
جستجو در عناوین
جستجو در متن محتوا
فیلتر بر اساس سبک محتوا
نوشته‌ها
برگه‌ها
پایگاه مستندات

رضایت کارگر (بعد از صدور رای اداره کار)

متن حقوقی سند رضایت کارگر (بعداز صدور رای اداره کار)

 

در تاریخ فوق حاضر این دفتر گردید: خانم ………… (با مشخصات فوق) در این دفترخانه و بعد از حضور و در کمال صحت و سلامت جسم و روان اقرار و اعتراف نمودند با توجه به رای قطعی به شماره دادنامه …………… مورخه……………… هیئت حل اختلاف اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران با کارفرما شرکت …………… کلیه حقوق و مطالبات مالی خود نسبت به رأی فوق اعم از دستمزد حقوق ماهانه، پاداش، مزایا، عیدی، حق سنوات، بن و غیره را به‌طور کامل از شرکت فوق نقداً دریافت نموده و هرآنچه که برابر قانون کار به ایشان تعلق میگرفته را از کارفرمای خود شرکت ……………. تماما و نقدا اخذ و دریافت نموده و نسبت به موارد فوق و کلیه مطالبات احتمالی کارگری هیچ‌گونه ادعا و اعتراضی تحت هیچ عنوان ولو تضرر و غیره ندارند و طرح هرگونه دعوی اعم از حقوقی و کیفری چه در حال و چه در آینده نسبت به موضوع فوق را در کلیه مراجع و محاکم صالحه قضایی و شبه قضایی از خود سلب و ساقط نمودند.

 

این سند که بمنزله اقرار و رضایت بشرح فوق میباشد بنا بدرخواست خانم ……………. تنظیم وبه ثبت رسید ونامبرد گان با علم واطلاع کامل از مفاد ومندرجات آن اقدام به امضاءنمودند وهیچ مسئولیتی متوجه ایندفترخانه واداره محترم ثبت اسنادواملاک وسایر مراجع ذیصلاح نمی‌باشد.

 

دفتر اسناد رسمی ۶۶۲ تهران آمادگی کامل جهت تنظیم سند رضایت کارگر (بعد از صدور رای اداره کار) و ارایه مشاوره حقوقی و ثبتی در این زمینه را دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از آنجا که خدمات دفاتر اسناد رسمی گستره‌ایی به وسعت ایران اسلامی دارد ما را برآن داشت تا در جهت هرچه بیشتر آشنا کردن مردم با مزایای سند رسمی و در عین حال ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به جامعه فرهیخته دفاتر اسناد رسمی گامی ولو اندک در جهت توسعه سند رسمی که ارتباط تنگاتنگی با امنیت اجتماعی جامعه دارد برداریم بدین منظور سایت مذکور در جهت ارائه آخرین اخبار و اطلاعات باذکر این نکته که فاقد هرگونه جنبه تبلیغاتی می‌باشد جهت خدمت به مردم و جامعه دفاتر اسناد رسمی راه اندازی نموده و دست یاری به سوی همه فرهیختگان جامعه حقوقی کشور دراز کرده و اسمتدادی به روشنی آفتاب دانش میطلبیم.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مطالب و اطلاعات برای دفتر اسناد رسمی 662 تهران محفوظ می‌باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x